obecnie
5° C
jutro
2° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Amoxicillin Usual Dose Mat...
  8 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6834 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Cialis Et Ordonnance Kelastest
  9 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  8088 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Rehabilitant niemowląt kog...
  4507 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Robot do mycia okien
  2357 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  4928 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

(VIDEO) Prestiżowa wystawa gospodarcza w Stalowej Woli już wkrótce…

14 stycznia 2020 17:43, autor: stalowawola.pl

W Stalowej Woli już tylko godziny pozostały do otwarcia Polskiej Wystawy Gospodarczej z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. To największe wydarzenie pokazujące potencjał gospodarczy polskich wystawców w tym podkarpackich i stalowowolskich. Uroczyste otwarcie wystawy pn. „Od COP do Gospodarki 4.0” przez Prezydenta Rzeczypospolitej odbędzie się 16 stycznia o godz. 12.30 w nowo wybudowanej hali ARP przy ul. Kasprzyckiego. To właśnie tu instalują się pierwsi wystawy.

Łącznie w Stalowej Woli potencjał i siłę polskiej gospodarki zaprezentuje 100 wystawców od przemysłu ciężkiego, innowacyjnego, po branże lekkie, spożywcze, czy start-upy. Sama Stalowa Wola będzie się prezentować jako silny ośrodek gospodarczy ze swoimi flagowymi produktami, ale także kulturalny, sportowy i społeczny. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało wielu znakomitych gości, wystawa otwarta jest dla wszystkich od godziny 11.00 do 17.00.

Organizatorami wydarzenia „Od COP do gospodarki 4.0” są: Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Polskiej Wystawie Gospodarczej będzie osobiście patronował prezydent RP Andrzej Duda.

Partnerami głównymi wydarzenia są: Huta Stalowa Wola S.A., Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o. Partnerami organizacyjnymi natomiast: Zamek w Baranowie Sandomierskim, Superior Industries Production Poland
Sp. z o.o., Halmar Sp. z o.o., LedLive, PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o., Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Thoni Alutec Sp. z o.o., Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Program Wystawy „Od COP do gospodarki 4.0” Stalowa Wola 2020

z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

16 stycznia 2020

nowa hala ARP, ul. Kasprzyckiego

12.30 / uroczyste otwarcie wystawy przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

13.15 / Panel „Od COP do gospodarki 4.0”

13.45 / Panel Gospodarczy pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej oraz Agencji Rozwoju Przemysłu

11.00 – 17.00 / zwiedzanie stref wystawowych: PWG, Wystawy Gospodarki i Kultury Województwa Podkarpackiego i Stalowej Woli oraz Strefy Edukacyjnej dla Dzieci

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.