284 wyświetleń
    340 wyświetleń

Nieznaczna porażka rezerw w Sanoku

27 sierpnia 2020 17:34, autor: stal1938.pl

Porażką 1-0 zakończyło się środowe spotkanie w 4. lidze podkarpackiej, w którym to rezerwy Stalówki zmierzyły się na wyjeździe w Sanoku z tamtejszym Ekoballem Stalą Sanok.

W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane, ale to Ekoball Stal Sanok potrafił przechylić szalę na swoją korzyść i wyszedł na jednobramkowe prowadzenie po strzale Kaczmarskiego z 34 minuty spotkania.

Po przerwie coraz bardziej zaczynała się rysować przewaga gospodarzy, którzy lepiej radzili sobie na boisku podczas rzęsiście padającego deszczu.

Ekoball Stal Sanok – Stal II Stalowa Wola 1-0 (1-0)
1-0 Konrad Kaczmarski (34′)

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski – Słysz (88′ Władyka), Karol Adamiak, Lorenc, Kaczmarski – Tabisz, Jaklik, Kamil Adamiak (61′ Niemczyk), Jakubowski, Słysz – Sobolak (61′ Kalemba)

Stal: Korziewicz – Białas M, Gnatek B. M, Jarosz, Szifer M –  Lebioda M, Moskal F. M, Dziopak M, Stępniowski M, Świerad M – Tłuczek M oraz Piotrowski M, Burdzy M, Buczek M

M – młodzieżowiec (zawodnik urodzony w roku 2000 lub później).

Żółte kartki: Jakubowski.

Sędzia: Tomasiewicz (Dębica).

źródło: własne, Foto. Tomasz Sowa, Ekoball Sanok