292 wyświetleń
    352 wyświetleń

Grupy młodzieżowe (19/20.09) – wyniki

23 września 2020 19:40, autor: stal1938.pl
To był udany weekend w wykonaniu naszych grup młodzieżowych. Wszystkie drużyny zgodnie pokonały swoich rywali.

junior starszy:

Zwycięstwem z wyżej notowanym zakończyli swoje spotkanie podopieczni Sławomira Adamusa. Po hat-tricku Szymona Grabarza pokonali Karpaty Krosno 3:1. Goście w 50 minucie złapali kontakt bramkowy, jednak szybka odpowiedź Stali pozwoliła naszej drużynie po końcowym gwizdku sędziego cieszyć się z pełnej zdobyczy punktowej.

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Grabarz 22, 2:0 Grabarz 32, 2:1 Szczepanik 50, 3:1 Grabarz 54
Stal: K.Moskal – Burdzy, Sokołowski (85. Maślach), Krajanowski, B.Gnatek, Ziółkowski (82. Maj), Białas (76. Buczek żk), Knap (46. Czyż), F.Moskal (46. S.Gnatek), Węglarz żk (86. Książek), Grabarz

WYNIKI / TABELA

trampkarz starszy:

Liderujący w rozgrywkach zawodnicy Michała Czubata bez problemów pokonali inna drużynę z Krosna – Beniaminka aż 5:0. Po znakomitej pierwszej połowie, w drugiej nasi trampkarze nieco spuścili z tonu i dołożyli tylko jedną bramkę autorstwa najskuteczniejszego swojego zawodnika Cypriana Pchełki. Cyprian w 9 dotychczasowych spotkaniach na listę strzelców wpisał się już 18 razy.

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Beniaminek Profbud Krosno 5:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Jarosz 4, 2:0 Szcześniak 35, 3:0 Bystrek 38, 4:0 Pchełka 44, 5:0 Pchełka 75
Stal: Zygmunt – Majewski, Gospodarczyk, Maślach, Marchut, Jarosz, Dziopak, Bystrek, Moskot, Pioterczak, Pchełka
rezerwowi: Troczyński, Solarski, Szcześniak, Sowa, Osuch, Kozyra, Bąk

trampkarz młodszy:

Zacięty pojedynek stoczyli trampkarze młodsi, którzy pokonali swojego rywala z Sanoka 3:2. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej zawodnicy Adama Cichonia zagrali skuteczniej i po bramce Kamila Surowańca w 70 minucie prowadzili już dwoma bramkami. Goście zdołali strzelić swoją druga bramkę, jednak poprawna gra w końcowych minutach naszego zespołu nie pozwoliła im na żadną zdobycz punktową.

Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP WIKI Sanok 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Żydek 215, 1:1 Wójs 39, 2:1 Kostyra 50, 3:1 Surowaniec 75, 3:2 Koczera 78
Stal: Friedrich – Sławek, Tofilski, Surowaniec, Wtorek, Podgajny, Pachla, Saj, Kostyra, Strojewski, Wójs
rezerwowi: Piotrowski, Żak, Łątka, Kiszka, Filist, Fabianowski, Dziewa