159 wyświetleń
    317 wyświetleń

Izolator lepszy od rezerw Stali

4 listopada 2020 14:18, autor: stal1938.pl
W 19.kolejce IV ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała pokonał rezerwy Stali 4:2 (1:1).

Nie udała się wyprawa do Boguchwały, gdzie nasza drużyna uległa Izolatorowi 2:4. Po remisowych 45 minutach, w drugiej połowie gospodarze strzelili trzy bramki i po końcowym gwizdku to oni cieszyli się z kolejnych ligowych punktów. Izolator po tym zwycięstwie awansował na 3 pozycje, a Stal spadła na 19.

W 20.kolejce Stal II zagra w sobotę (7.11) o godz. 13:00 w Stalowej Woli z Igloopolem Dębica.

Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola 4:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Edosomwan 20, 1:1 Wojtak 44, 2:1 Gajdek 49-głową, 3:1 Dudek 68-głową, 4:1 Kowal 83, 4:2 Piotrowski 84.

Stal II: Konefał – Bosak, S. Gnatek (75 Fedejko), B. Gnatek, Buczek żk – Ziółkowski (46 Burdzy), Moskal, Mistrzyk, Wojtak żk, Lebioda – Piotrowski żk.