obecnie
11° C
jutro
10° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Klasy mundurowe w Stalowej...
  6917 wyświetleń
  18 odpowiedzi
 • Internet.
  6577 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  3726 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Pracownia Tortów Artystycz...
  4486 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Windows 7 czy 8. Proszę o ...
  7537 wyświetleń
  14 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  7166 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Pieski
  1049 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Konkursy na dyrektorów szkół rozstrzygnięte

5 kwietnia 2016 15:41, autor: zomo
W dniu 5 kwietnia 2016 roku zostały rozstrzygnięte konkursy w 2 stalowowolskich placówkach oświatowych, których dyrektorom kończyły się w tym roku kadencje. Chodzi o Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. KEN, a także Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki.

W obydwu przypadkach jedynymi kandydatami którzy zdecydowali się przystąpić do ogłoszonych konkursów, byli obecni dyrektorzy tych placówek: Mariusz Potasz w przypadku ZSO oraz Włodzimierz Smutek w ZSP Nr 2. – Jestem nieco zaskoczony, że żaden z obecnych dyrektorów nie miał kontrkandydata lub kontrkandydatki. Mimo to, podczas konkursu przeprowadziliśmy z nimi i długie i ciekawe dyskusje na tematy oświatowe, chcieliśmy poznać ich wizje dalszego funkcjonowania szkół. Obaj są bardzo doświadczonymi dyrektorami i sądzę, że poradzą sobie z coraz to liczniejszymi wyzwaniami, jakie dzisiaj stają przed szkołami – mówi radny Andrzej Gargaś, który przewodniczył obydwu komisjom konkursowym.

Warto zaznaczyć, że dla Mariusza Potasza będzie to już 4. kadencja na stanowisku dyrektora popularnego „Staszka” – kieruje tą jednostką od września 2001 roku. Natomiast Włodzimierz Smutek kieruje stalowowolską „Budowlanką” od grudnia 2006 roku. Będzie to więc jego 3. kadencja na tym stanowisku.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.