341 wyświetleń
Przejdź do forum

Sparing: porażka z Górnikiem Łęczna

9 lutego 2021 08:11, autor: stal1938.pl

W szóstym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Górnikiem Łęczna. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem Górnika.

W niedzielę zespół prowadzony przez Jaromira Wieprzęcia miał okazję zmierzyć się z aktualnie trzecim zespołem Fortuna I ligi, Górnikiem Łęczna. To spotkanie zostało rozegrane w Lubartowie.

Po pierwszej połowie piłkarze Górnika prowadzili 1:0 po golu, który padł w końcówce tej części potyczki. Po przerwie drużyna z Łęcznej strzeliła jeszcze dwie bramki i ostatecznie w niedzielnym sparingu zwyciężyła 3:0.

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola 3:0 (1:0)

1:0 – Bartosz Śpiączka 39′

2:0 – Sergiej Krykun 54′

3:0 – Bartosz Śpiączka 65′

Skład Stali Stalowa Wola:

Siudak – Zięba, Pietrzyk, Khorolskyi, Drobot – Szifer, Conde, Jopek, Mistrzyk, Mroziński, Płonka.

Grali także: K.Moskal, Stępniowski, Hudzik, Wojtak, Waszkiewicz, Tłuczek, Hascak, zawodnik testowany.