obecnie
7° C
jutro
3° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  2875 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5899 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  542 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5250 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • maybelline podkład hd
  4823 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2699 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Wybór telewizora
  2713 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Sukces zawodniczek UKS "Olimpii-Orlęta" w turnieju wojewódzkim

14 maja 2015 16:52, autor: Peterek

W wojewódzkim finale ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” reprezentacja dziewcząt UKS "Olimpii-Orlęta" Pysznica w kategorii U-8 zdobyła srebrny medal.

W turnieju wzięły udział dwie drużyny dziewcząt z Pysznicy (kat. U-8 i kat. U-10), które od trenują w pysznickiej szkole pod czujnym okiem Wacława Portki.

Dziewczyny z kat. U-10 wygrały wszystkie trzy mecze w swojej grupie i z pierwszego miejsca awansowały do ćwierćfinału. W kolejnym meczu dziewczyny dzielnie walczyły, górę jednak wzięło zmęczenie po poprzednich zmaganiach i uległy przeciwnej drużynie.

Dziewczyny z kat U-8 w swojej grupie zaczęły od wysokiego zwycięstwa, kolejny mecz zremisowały, a trzeci przegrały, bilans bramkowy pozwolił im jednak na awans z drugiego miejsca do półfinału. W półfinale cały mecz pysznickie piłkarki przeważały, bramka jednak nie padła i o wyniku zdecydowały rzuty karne - 2-0 dla Pysznicy. W wielkim finale pysznickie orlęta spotkały się z drużyną dziewcząt z Krosna, z którą grały trzeci mecz w grupie. Zawodniczki z Krosna okazały się lepsze, niemniej jednak srebro naszych najmłodszych piłkarek na tak prestiżowym turnieju to duży sukces.

Gratulujemy obu pysznickim drużynom i ich trenerowi!

Komentarze czytelników (4)