obecnie
0° C
jutro
2° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  225 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  3214 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  2869 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8975 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6767 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2342 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  185 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Biblioteka KUL w nowej siedzibie

18 września 2015 13:46, autor: zomo

Oficjalne otwarcie biblioteki Wydziału Zamiejscowego KUL odbyło się w środę 16 września w gmachu Biblioteki Międzyuczelnianej. KUL zajmie w budynku część pomieszczeń na pierwszym piętrze.

- Przed samorządem stanęło bardzo trudne zadanie dotyczące skutecznej realizacji projektu. Ważne, aby wielki potencjał, który jest w ramach budynku jak najlepiej służył uczelni, miastu i społeczności lokalnej. Gmach jest wyzwaniem nie tylko pod względem realizacji projektu, ale również wykorzystania jego potencjału kulturalnego, popularyzacji czytelnictwa oraz wszelkich wydarzeń. Życzę studentom, aby wybierali to miejsce jako kuźnia talentów i miejsce, gdzie można czerpać z doznań intelektualnych – mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

- Szkoła wyższa bez biblioteki to jak ciało bez ducha. Cieszę się, że możemy oddać do użytkowania bibliotekę, która ma służyć studentom, ale i mieszkańcom miasta. Dziękuję panu prezydentowi, który bardzo skutecznie zabiega o sprawy naszego wydziału. Wyrażam ogromną radość z dzisiejszego wydarzenia i życzę sukcesów. Biblioteka ma służyć społeczeństwu miasta, w którym to mieście KUL jest od 25 lat i chce być nadal widoczny, wnosząc wszystkie wartości – zaznaczył ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, rektor KUL.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.