obecnie
22° C
jutro
20° C

Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  58 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Przygody w innych krajach
  52 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • "Kiedy opadły maski" książ...
  72 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  6453 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  1061 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  3811 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci zagrali w meczu charytatywnym

16 maja 2016 11:53, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięła udział w meczu charytatywnym podczas sobotniego pikniku rodzinnego na rzecz domu dziecka w Stalowej Woli. Policjanci zagrali z reprezentacją Związku Strzeleckiego "Strzelec" ze Stalowej Woli. Mecz zakończył się zwycięstwem policjantów.

Mimo wyjątkowo dokuczliwej pogody (było chłodno, lało albo siąpiło na przemian) zabawa wyszła na sto dwa! W sobotę punktualnie o godz. 13 na boisko stadionu lekkoatletycznego w Stalowej Woli przy ulicy Staszica wybiegły drużyny stalowowolskich policjantów i strzelców. Mecz toczył się w przyjaznej atmosferze, a zawodników zagrzewali do sportowej rywalizacji uczestnicy rodzinnego pikniku.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5 : 1 dla reprezentacji policjantów, ale nie wynik był tu najważniejszy, a szczytny cel jaki przyświecał obu drużynom. Kapitanowie odebrali puchary, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale od Prezesa Stowarzyszenia "Dobro Powraca" Konrada Mężyńskiego.

Organizatorzy rodzinnego pikniku na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli dla uczestników przygotowali szereg atrakcji. Na miejscu można było posilić się smakowitymi kąskami z rusztu, kupić pamiątki z tej charytatywnej imprezy, czy też wziąć udział w grach i zabawach, nie zapominając oczywiście o wrzuceniu datków do kwestarskich puszek. Stalowowolscy policjanci od lat wspierają przedsięwzięcia, które mają za cel pomoc potrzebującym biorąc udział w różnego rodzaju imprezach charytatywnych i piknikach.


Policjanci przygotowali dla dzieci szereg atrakcji. Były konkursy i zabawy oraz pokaz policyjnego sprzętu. Tematyką policyjnych konkursów był bezpieczny wypoczynek w okresie wakacyjnym. Stróże prawa rozdawali dzieciom i dorosłym elementy odblaskowe. Najmłodsi mogli obejrzeć policyjny radiowóz i jego wyposażenie.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.