obecnie
14° C
jutro
12° C
Wiklina 2019 -
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  549 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Co sądzicie o wentylacji?
  110 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  4029 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  1481 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Depilacja laserowa - usuwa...
  1914 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
  3792 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Bar pod Pałami????
  4673 wyświetleń
  9 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci zagrali w meczu charytatywnym

16 maja 2016 11:53, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli wzięła udział w meczu charytatywnym podczas sobotniego pikniku rodzinnego na rzecz domu dziecka w Stalowej Woli. Policjanci zagrali z reprezentacją Związku Strzeleckiego "Strzelec" ze Stalowej Woli. Mecz zakończył się zwycięstwem policjantów.

Mimo wyjątkowo dokuczliwej pogody (było chłodno, lało albo siąpiło na przemian) zabawa wyszła na sto dwa! W sobotę punktualnie o godz. 13 na boisko stadionu lekkoatletycznego w Stalowej Woli przy ulicy Staszica wybiegły drużyny stalowowolskich policjantów i strzelców. Mecz toczył się w przyjaznej atmosferze, a zawodników zagrzewali do sportowej rywalizacji uczestnicy rodzinnego pikniku.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5 : 1 dla reprezentacji policjantów, ale nie wynik był tu najważniejszy, a szczytny cel jaki przyświecał obu drużynom. Kapitanowie odebrali puchary, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale od Prezesa Stowarzyszenia "Dobro Powraca" Konrada Mężyńskiego.

Organizatorzy rodzinnego pikniku na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli dla uczestników przygotowali szereg atrakcji. Na miejscu można było posilić się smakowitymi kąskami z rusztu, kupić pamiątki z tej charytatywnej imprezy, czy też wziąć udział w grach i zabawach, nie zapominając oczywiście o wrzuceniu datków do kwestarskich puszek. Stalowowolscy policjanci od lat wspierają przedsięwzięcia, które mają za cel pomoc potrzebującym biorąc udział w różnego rodzaju imprezach charytatywnych i piknikach.


Policjanci przygotowali dla dzieci szereg atrakcji. Były konkursy i zabawy oraz pokaz policyjnego sprzętu. Tematyką policyjnych konkursów był bezpieczny wypoczynek w okresie wakacyjnym. Stróże prawa rozdawali dzieciom i dorosłym elementy odblaskowe. Najmłodsi mogli obejrzeć policyjny radiowóz i jego wyposażenie.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.