obecnie
17° C
jutro
22° C
 dj kubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Antifa uznana za grupę ter...
  88 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Lista wstydu PO.
  359 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  406 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  745 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Prowadzenie ciąży na NFZ A...
  217 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Mechanik - kogo polecacie?
  160 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Drodzy Nauczyciele!
  265 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Drużyna z Huty Krzeszowskiej na podium finału wojewódzkiego Turnie...

31 maja 2016 08:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
W zawodach zorganizowanych w Czarnej koło Dębicy o zwycięstwo walczyły trzyosobowe drużyny reprezentujące poszczególne powiaty Podkarpacia. II miejsce w turnieju wywalczyli uczniowie z Huty Krzeszowskiej. W kwalifikacji indywidualnej II miejsce zajął Bartosz Żyła z Gimnazjum w Hucie Krzeszowskiej.


Uczestnicy Podkarpackiego Finału Wojewódzkiego rywalizowali w czterech konkurencjach. Rozwiązywali testy, jeździli rowerem w miasteczku ruchu drogowego, po torze sprawnościowym oraz udzielali pomocy przedmedycznej. Komisja sędziowska pod przewodnictwem sędziego głównego - młodszego aspiranta Marcina Bojdy z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie oceniała poszczególne konkurencje, a uczniowie zdobywali punkty zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i zespołowej.


Wyniki finału - klasyfikacja indywidualna:


1. Przemysław Szot - Publiczne Gimnazjum w Czarnej

2. Bartosz Żyła - Gimnazjum w Hucie Krzeszowskiej

3. Mateusz Dulian - Publiczne Gimnazjum w CzarnejKlasyfikacja drużynowa:1. Publiczne Gimnazjum w Czarnej

2. Gimnazjum w Hucie Krzeszowskiej

3. Gimnazjum w IwoniczuNagrody dla zwycięzców ufundowali: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. dr Krzysztof Pobuta, Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła, Wójt Gminy Czarna Józef Chudy, Prezes Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie Jan Jędrzejko.Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbywa się od lat. Jednym ze współorganizatorów finału wojewódzkiego jest Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Ideą turnieju jest popularyzowanie wiedzy z zakresu ruchu drogowego wśród młodych ludzi, a przez to działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagrody zwycięzcom wręczyli przedstawiciele organizatorów turnieju, między innymi: mł. insp.Zdzisław Sudoł - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. dr. Krzysztofa Pobuty.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.