obecnie
0° C
jutro
2° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  226 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  3214 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  2869 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8975 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6768 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2342 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  185 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Uroczyste otwarcie boiska przy PSP nr 1

21 września 2015 11:04, autor: Geno
Prezydent Lucjusz Nadbereżny oraz przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber dokonali uroczystego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1. Uroczystość odbyła się w piątek 18 września o godz. 16.00.

- Osobą, która szczególnie zabiegała, jeszcze w poprzedniej kadencji, o tę inwestycję, był przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber i to jemu należą się wielkie brawa. Chciałbym zaznaczyć, że tego boiska nie byłoby, gdyby nie praca pani dyrektor, nauczycieli, ale przede wszystkim rodziców, którzy przychodzili do nas i motywowali nas – mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

- Mówiliście państwo, że chcecie, aby wasze dzieci, które chodzą do tej szkoły, miały ten sam standard jaki jest w innych szkołach w Stalowej Woli. Jest to również państwa zasługa, państwa postawa obywatelska, aby walczyć o to, żeby dzieci kształciły się w najlepszych warunkach - zaznaczył prezydent.

- Z dumą i radością patrzymy dzisiaj na naszą szkołę – pięknie odnowiony budynek z przyjaznym wnętrzem, plac zabaw, duży plac apelowy i upragnione boisko szkolne. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że aby zapewnić dziecku harmonijny rozwój, trzeba w równym stopniu dbać o jego rozwój intelektualny i fizyczny. Sport hartuje dziecięce charaktery, jest doskonałą kuźnią osobowości. Dzisiaj mamy do tego narzędzie i godne warunki – mówiła dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli Małgorzata Kalinka.

- Wierzę, że przez najbliższe lata nasza młodzież i lokalna społeczność będą mogły z niego korzystać – podkreśliła dyrektor.

Po oficjalnych uroczystościach, odbyły się wystepy uczniów oraz mecz piłki nożnej między drużyną nauczycieli a radnymi Rady Miejskiej.


/StalowaWola.pl
Komentarze czytelników (9)