286 wyświetleń
    342 wyświetleń

Motyle na plus w Tarnobrzegu.

8 listopada 2023 10:09, autor: mosir.stalowawola.pl
W sobotę 4 listopada odbyła się w Tarnobrzegu II edycja Podkarpackiej Ligi Dzieci 10-11 lat.  Młodzi zawodnicy znacznie poprawili swoje wyniki w porównaniu do ostatnich zawodów w Nowej Dębie, które odbyły się 7 października . Zaowocowało to większą zdobyczą punktową w klasyfikacji ogólnej, a to z kolei wyższym miejscem na zakończenie zawodów. W Nowej Dębie nasi zajęli 7 miejsce, a w Tarnobrzegu 6. Efektem poprawy swoich rekordów życiowych było zajęcie 2 miejsca w progresji. Największe postępy zrobili: Magdalena Bednarz, Lena Marchut, Mile Kiper, Rozalia Pikor, Gabriela Raskieviciute, Amelia Warchoł oraz Karol Domański, Anna Głasek i Zuzanna Tarka. Jedyny medal dla Motyla zdobył Miłosz Marchut na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym. Ekipy sztafetowe zarówno w roczniku młodszym (2013/14 – Miłosz Marchut, Magdalena Bednarz, Rozalia Pikor, Ryszard Baryła, jak i starszym zajęły 8 miejsca (Szymon Kołosiński, Hubert Silenko, Milena Kowalska, Amelia Warchoł). Ponadto ze Stalowej Woli na zawody pływackie „pobijać” swoje rekordy życiowe pojechali: Magdalena Darłak, Nadia Jurek, Anna Kiszka, Natalia Kołodziej, Leon Krawiec, Julia Kułaga, Hanna Rzeźnicka, Jagoda Róg, Maja Skrzypek, Emilia Sobiło, Jakub Stanicki.