obecnie
0° C
jutro
2° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  226 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  3214 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  2869 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8975 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6768 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2344 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  185 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

37 tys. osób na Lecie z Radiem w Stalowej Woli

4 sierpnia 2015 21:35, autor: zomo
Który koncert Lata z Radiem podobał Ci się najbardziej?W niedzielę „Lato z Radiem” zagrało w Stalowej Woli – według oficjalnych danych w koncercie uczestniczyło ponad 37 tysięcy osób. Stalowa Wola przywitała ekipę Radiowej Jedynki w znakomitych nastrojach – wystąpili m.in.: Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Czarno-Czarni.

Niedzielne spotkanie z „Latem z Radiem” rozpoczęło się już przed godz. 11.00 w parku miejskim, skąd na żywo emitowane były wywiady, z przewodniczącym Rady Miejskiej Rafałem Weberem, przedstawicielami Politechniki Rzeszowskiej i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz dyrektorem MDK, Markiem Gruchotą i Anną Garbacz, pracownikiem Muzeum Regionalnego.

Podczas koncertów z dziennikarzami Radiowej Jedynki na żywo rozmawiał prezydent Lucjusz Nadbereżny, prezes HSW Antoni Rusinek, prezes RIG Ryszard Kapusta oraz prezesi Piłkarskiej Spółki Akcyjnej i Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria”.

W Stalowej Woli słoneczna pogoda sprzyjała doskonałej zabawie z grupą Czarno-Czarni oraz iluzjonistą Maciejem Polem. Późnym wieczorem do wspólnego śpiewania niezapomnianych przebojów tłumy uczestników porwali Andrzej Piaseczny oraz Sylwia Grzeszczak, której fani przybyli na koncert z całej Polski. – Przyjechałem tutaj aż z Wrocławia. Jak tylko dowiedziałem się, że Sylwia Grzeszczak wystąpi na koncercie „Lata z Radiem”, wiedziałem, że muszę tu być. Jestem jej wielkim fanem, a Jedynkowej audycji słucham codziennie przez całe wakacje. Dzisiejszy dzień to dla mnie wspaniałe połączenie i spełnienie marzeń. Sylwia gra jeszcze na „Lecie z Radiem” w Wałczu – tam też na pewno przyjadę! – stwierdził jeden z uczestników.

Zobacz wyszystkie zdjęcia
Komentarze czytelników (1)