obecnie
21° C
jutro
21° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

  • Maid company nyc
    3 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • The expiry lipid-laden sna...
    9 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Co się stało z portalem st...
    314 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Feministki i lewaczki.
    1432 wyświetleń
    4 odpowiedzi
  • Wycieczka do Turcji :)
    808 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • AND Computers czy Komputronik?
    5387 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Prezent na Wielkanoc
    2387 wyświetleń
    7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wyróżnienia na Święcie Plonów – Ulanów 2016

24 sierpnia 2016 08:52, autor: powiat-nisko.pl
W niedzielę 21 sierpnia 2016 r. podczas Dożynek Powiatu Niżańskiego – Ulanów 2016, Starosta Niżański Robert Bednarz, przy współudziale Burmistrzów i Wójtów Gmin Powiatu, wyróżnił najlepszych uczniów, wiodących rolników oraz osoby zasłużone dla działalności kulturalnej, z terenu wszystkich Gmin naszego Powiatu.

Wśród wyróżnionych najlepszych uczniów poszczególnych Gmin Powiatu, którym wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe, znaleźli się: Katarzyna Chrapko (Gmina i Miasto Nisko), Urszula Sibiga i Jakub Adamiak (Gmina i Miasto Ulanów), Tomasz Kopeć (Gmina Jeżowe), Karol Jaszczur (Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem), Jakub Pęk (Gmina Jarocin), Jagoda Sałek (Gmina Krzeszów) i Weronika Garbacz (Gmina Harasiuki).

Nagrodę Starosty Niżańskiego otrzymała uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Nisku Katarzyna Baran

Wśród najlepszych rolników wyróżnienia otrzymali: Andrzej Strzęciwilk (Gmina Harasiuki), Mariusz Mika (Gmina Jarocin), Krzysztof Kołodziej (Gmina Jeżowe), Bożena i Zbigniew Kusz (Gmina Krzeszów), Piotr Cagara (Gmina i Miasto Nisko), Robert Burdzy (Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem) oraz Józef Kotuła (Gmina i Miasto Ulanów).

W dowód wdzięczności, za pracę na rzecz promocji i kulturowego rozwoju Powiatu Niżańskiego, podziękowania z rąk Starosty Roberta Bednarza, otrzymali również pracownicy gminnych i miejskich domów, i centrów kultury: Barbara Potocka – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” w Nisku, Agata Soroka – Miejski Ośrodek Kultury w Rudniku nad Sanem, Jolanta Rzekęć – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie, Dariusz Banaś – Gminne Centrum Kultury w Ulanowie, Artur Siek – Gminny Ośrodek Kultury w Harasiukach, Stanisława Woś – Gminne Centrum Kultury w Jeżowem, Teresa Siery – Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie oraz Jolanta Warchoł – Katolicki Dom Kultury „ARKA” w Racławicach. Starosta podziękował wyróżnionym za szczególne zaangażowanie w promocję i popularyzację kultury regionu.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.