614 wyświetleń
Przejdź do forum

W Rybniku na remis.

29 października 2016 10:00, autor: stal1938.pl
28 października 2016 o godzinie 18:00 rozegrano spotkanie 15 kolejki II ligi:ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola. Mecz zakończył się remisem 1:1. Stal kończyła te zawody w 10 po czerwonej kartce , którą otrzymał Bruno Żołądź w 57 minucie. Bramki padły w końcówce tego pojedynku. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Stalowcy walczyli do końca a gola na wagę remisu zdobył po indywidualnej akcji Konrad Korczyński. ROW 1964 Rybnik 1-1 Stal Stalowa Wola
Marek Gładkowski 83 – Konrad Korczyński 89

ROW 1964: 22. Daniel Kajzer – 4. Paweł Jaroszewski, 5. Dawid Bober, 21. Tomasz Balul, 11. Dawid Gojny – 10. Sebastian Siwek, 15. Szymon Jary(45, 6. Bartosz Slisz), 86. Gabriel Nowak, 9. Mariusz Muszalik (77, 19. Dawid Drozdowski), 18. Krzysztof Koch (61, 16. Damian Koleczko) – 13. Kamil Spratek (68, 17. Marek Gładkowski).

Stal: 12. Bartosz Koncki – 2. Michał Mistrzyk, 19. Szymon Jarosz, 4. Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik – 23. Adrian Dziubiński, 13. Przemysław Stelmach, 20. Bruno Żołądź, 22. Bartłomiej Wasiluk, 10. Kamil Bętkowski (65, 7. Konrad Korczyński) – 9. Adrian Gębalski.

żółte kartki: Nowak, Siwek – Żołądź, Wójcik, Wasiluk, Mistrzyk.
czerwona kartka: Bruno Żołądź (57. minuta, Stal, za drugą żółtą).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).

Mecz przerwany w 6. minucie na 15 minut i w 25. minucie na 9 minut z powodu awarii oświetlenia.