obecnie
-2° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Telepizza - Stalowa Wola.
  4326 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Rehabilitant niemowląt kog...
  4460 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Robot do mycia okien
  2323 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  4890 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  3102 wyświetleń
  15 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  352 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  3293 wyświetleń
  17 odpowiedzi
Przejdź do forum

Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP

7 października 2015 08:05, autor: zomo
Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych odbyły się w niedzielę 4 października na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli. W zawodach wzięło udział 14 drużyn w grupie dorosłych (w tym 3 kobiece) oraz 6 drużyn młodzieżowych (2 dziewcząt i 4 chłopców).

W zawodach uczestniczyły drużyny OSP ze Stalowej Woli, Charzewic, Chwałowic, Zdziechowic, Turbi, Zaklikowa, Rzeczycy Okrągłej, Jastkowic, Pysznicy oraz OSP Obojna i OSP Kotowa Wola. Wystartowały także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopców i Dziewczyn z miejscowości: Rzeczyca Okrągła, Laski, Antoniów i Gwoździec.

- Mam olbrzymi zaszczyt powitać państwa na pierwszych w Stalowej Woli zawodach Ochotniczych Straży Pożarnych. Mamy zaszczyt gościć strażaków – ochotników w Stalowej Woli. Dziękuje wszystkim strażakom ochotnikom, którzy codziennie swoją służbą dbają o bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz nasze zdrowie. Dziękujemy za waszą służbę i za to, że podnosicie swoje kwalifikacje – mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Wśród drużyn młodzieżowych chłopców I miejsce zajęła drużyna z Rzeczycy Okrągłej, na II miejscu znalazła się drużyna OSP Laski, III miejsce należało do OSP Antoniów, a IV do drużyny Chłopców OSP Gwoździec. I miejsce wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt zajęła OSP Laski, natomiast II miejsce drużyna z Rzeczycy Okrągłej.

W klasyfikacji generalnej w rywalizacji mężczyzn I miejsce zajęła OSP Pysznica, II miejsce OSP Kotowa Wola, III miejsce OSP Obojna. Wśród kobiet I miejsce zajęła OSP Obojna, II miejsce OSP Pilchów, III miejsce OSP Rzeczyca Okrągła.

Nagrody specjalne otrzymali także najmłodsi zawodnicy. Puchar Komendanta PSP w Stalowej Woli przypadł Drużynie OSP z Kotowej Woli.
Komentarze czytelników (26)