obecnie
14° C
jutro
20° C
Wiklina 2019 -
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Czego ludziom brakuje w St...
  1545 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  609 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Co sądzicie o wentylacji?
  160 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  4096 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Depilacja laserowa - usuwa...
  1962 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
  3858 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Bar pod Pałami????
  4718 wyświetleń
  9 odpowiedzi
Przejdź do forum

Pijany jechał pożyczonym samochodem, w trakcie kontroli znieważył policjant

12 października 2015 08:54, autor: zomo
W piątek policjanci zatrzymali kierowcę, który w stanie nietrzeźwości kierował pożyczonym pojazdem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz wymaganych dokumentów. W trakcie kontroli drogowej znieważył policjantów.

Około godz. 15 dyżurny komendy został powiadomiony o nietrzeźwym kierowcy na ul. 3-go Maja w Przędzelu. Dojeżdżając na miejsce policjanci zauważyli wskazane suzuki. Na ich widok kierowca zatrzymał się, opuścił pojazd drzwiami od strony pasażera i szedł ulicą pieszo. Funkcjonariusze zatrzymali go. W suzuki nie było żadnych osób, pojazd był cały czas w zasięgu wzroku policjantów. Nie było wątpliwości, że zatrzymany mężczyzna kierował pojazdem, a wyjście z samochodu drzwiami pasażera było nieudolną próbą zmylenia policjantów.

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz wymaganych dokumentów. Początkowo nie chciał poddać się badaniu na stan trzeźwości. Twierdził, że jest trzeźwy, rano wypił tylko 2 piwa. Badanie alkomatem wskazało u kierowcy 1,34 promila alkoholu w organizmie. 55-latek z Nowej Wsi w trakcie kontroli drogowej wielokrotnie znieważał policjantów. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania.

KPP Nisko
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.