obecnie
18° C
jutro
24° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Rozterki dorosłych dzieci....
  31 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  152 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Przygody w innych krajach
  128 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  136 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • "Kiedy opadły maski" książ...
  139 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  6519 wyświetleń
  13 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  1137 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Pijany jechał pożyczonym samochodem, w trakcie kontroli znieważył policjant

12 października 2015 08:54, autor: zomo
W piątek policjanci zatrzymali kierowcę, który w stanie nietrzeźwości kierował pożyczonym pojazdem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz wymaganych dokumentów. W trakcie kontroli drogowej znieważył policjantów.

Około godz. 15 dyżurny komendy został powiadomiony o nietrzeźwym kierowcy na ul. 3-go Maja w Przędzelu. Dojeżdżając na miejsce policjanci zauważyli wskazane suzuki. Na ich widok kierowca zatrzymał się, opuścił pojazd drzwiami od strony pasażera i szedł ulicą pieszo. Funkcjonariusze zatrzymali go. W suzuki nie było żadnych osób, pojazd był cały czas w zasięgu wzroku policjantów. Nie było wątpliwości, że zatrzymany mężczyzna kierował pojazdem, a wyjście z samochodu drzwiami pasażera było nieudolną próbą zmylenia policjantów.

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania oraz wymaganych dokumentów. Początkowo nie chciał poddać się badaniu na stan trzeźwości. Twierdził, że jest trzeźwy, rano wypił tylko 2 piwa. Badanie alkomatem wskazało u kierowcy 1,34 promila alkoholu w organizmie. 55-latek z Nowej Wsi w trakcie kontroli drogowej wielokrotnie znieważał policjantów. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i przesłuchania.

KPP Nisko
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.