obecnie
21° C
jutro
25° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Konferencje śmiesznej opoz...
  1166 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Hejter Owsiak - musi przep...
  1043 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Rozterki dorosłych dzieci....
  56 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  170 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Przygody w innych krajach
  139 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  151 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • "Kiedy opadły maski" książ...
  153 wyświetleń
  1 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wyprzedzał na zakręcie i podwójnej ciągłej

14 października 2015 10:48, autor: Geno
30-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego stracił prawo jazdy po tym, jak na niebezpiecznym zakręcie, na podwójnej linii ciągłej wyprzedzał samochód. Policjanci wobec 30-latka skierują wniosek o ukaranie do sądu.


Wczoraj tuż po godz. 17 stalowowolscy policjanci pełniący służbę na drodze wojewódzkiej W 871 (relacji Stalowa Wola-Tarnobrzeg) zauważyli mercedesa sprintera jadącgo w kierunku Stalowej Woli, którego kierowca na zakręcie, na podwójnej linii ciągłej rozpoczął manewr wyprzedzania. W pewnym momencie zza zakrętu wyjechał opel vectra, którego kierujący chcąc uniknąć czołowego zderzenia z mercedesem zaczął hamować i zjechał na pobocze.

Policjanci widząc niebezpieczną sytuację niezwłocznie zatrzymali kierowcę mercedesa do kontroli. Po wylegitymowaniu ustalili, że to 30-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Mężczyzna był trzeźwy. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania na drodze.

Za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz naruszenie szeregu przepisów, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna i utrata prawa jazdy na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

/KPP Stalowa Wola
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.