obecnie
14° C
jutro
20° C
djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

  • Czego ludziom brakuje w St...
    1545 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
    609 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • Co sądzicie o wentylacji?
    160 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Którą pizzerie polecacie w...
    4096 wyświetleń
    10 odpowiedzi
  • Depilacja laserowa - usuwa...
    1962 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
    3858 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Bar pod Pałami????
    4718 wyświetleń
    9 odpowiedzi
Przejdź do forum

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Stalowej Woli

15 października 2015 12:46, autor: zomo
14 października tradycyjnie wszyscy nauczyciele obchodzili swoje święto. Z tej okazji w Bibliotece Międzyuczelnianej odbyło się wręczenie stypendiów najzdolniejszym uczniom oraz nagród nauczycielom.

- W imieniu całego samorządu Miasta Stalowej Woli gratulujemy i życzymy, aby wasze pasje, połączone z wielką i ciężką pracą przyniosły wam dobrą przyszłość. Chciałbym serdecznie podziękować waszym pierwszym nauczycielom - rodzicom za to, że w duchu odpowiedzialności, odpowiedniej motywacji, w odpowiedni sposób, od dziecka pracowali ze swoimi dziećmi, by dzisiaj na tej sali, móc być dumnym. Dziękuję również za to, że ta cała praca, miłość ma także odzwierciedlenie w tych wspaniałych wynikach naukowych - mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Stypendium Prezydenta Miasta za rok szkolny 2014/2015 otrzymali uczniowie szkół podstawowych: Samuel Kiesz- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Kacper Szwedo- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Alicja Czech- uczennica kl.VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Bartosz Maziarz- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Aleksandra Kotwica- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Patrycja Machajska- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Gabriella Sharkey- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Alan Bulec- uczeń kl. VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Amelia Cichoń- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5, Karolina Witaszek- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5, Krzysztof Noworyta- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika, Katarzyna Zbyrad - absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika, Filip Moskwa - absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika, Barbara Kupiec- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika, Sebastian Smolik- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów, Konrad Ehrenfeld- absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów, Natalia Pomykała- absolwentka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów, Aleksandra Walkowicz- uczennica kl. VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II, Kacper Goc- uczeń kl.VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II

Uczniowie gimnazjów: Hanna Potasz- absolwentka Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Jakub Stec- absolwent Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Karolina Zygmunt- absolwentka Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Radosław Wdowiak - absolwent Gimnazjum nr 4, Patryk Dubiel – absolwent Gimnazjum nr 4, Kamila Andreasik - absolwentka Gimnazjum nr 4, Aleksandra Głosowicz- uczennica Gimnazjum nr 4, Karol Niwierski- uczeń Gimnazjum nr 4, Kacper Kozik- absolwent Gimnazjum nr 4, Mateusz Bartman- absolwent Gimnazjum nr 5, Michał Ciołkosz- absolwent Gimnazjum nr 5, Jakub Gałat- absolwent Gimnazjum nr 5, Magdalena Ignarska- absolwentka Gimnazjum nr 5, Izabella Bednarz- absolwentka Gimnazjum nr 5, Natalia Rusin- absolwentka Gimnazjum nr 5, Aleksandra Rybak- absolwentka Gimnazjum nr 5, Grzegorz Furman- absolwent Gimnazjum nr 7, Mateusz Kata- absolwent Gimnazjum nr 7,

Uczniowie Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego: Piotr Pałka, Karol Ujda, Cyprian Gorczyca, Dawid Tokarski, Rafał Latawiec, Michał Zając.

Nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymali: Barbara Wilczyńska- nauczyciel przyrody i biologii w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, Maria Zubrzycka- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 4, Adam Bołoz- nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 3.

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymały: Barbara Wiatrowicz- nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, Małgorzata Rakoczy- nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymały: Wiesława Mazurkiewicz- nauczyciel geografii w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, Renata Wojtanowicz –Sitarz- pedagog w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, Małgorzata Gorczyca- nauczyciel nauczania zintegrowanego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, Aldona Paterek- pedagog w Zespole Szkół nr 3, Zofia Wlazło- nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół nr 3, Adela Orłowska- nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 3, Lucyna Żminda- dyrektor Zespołu Szkół nr 3, Małgorzata Kalinka- dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Halina Uba- nauczyciel nauczania zintegrowanego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Elżbieta Sudoł-Wasyliszyn- dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Teresa Kochan- dyrektor Przedszkola nr 5 im. Juliana Tuwima.

Nagrodę Prezydenta Miasta Stalowej Woli otrzymali: Iwona Grochal- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 1, Małgorzata Śledzińska- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 2 im. Jana Brzechwy, Maria Kubica- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 11, Mirosława Bartkowiak- Spała- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 18 im. Marii Montessori, Edyta Kaczmarek- nauczyciel wychowania przedszkolnego Przedszkola nr 4, Teodozja Litwin- Dyrektor Przedszkola nr 6, Bożena Stróż- Dyrektor Przedszkola nr 1, Elżbieta Gałka- Ziajko- Dyrektor Przedszkola nr 18 im. Marii Montessori, Joanna Puskarczyk- nauczyciel bibliotekarz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Andrzej Wasyliszyn- nauczyciel wychowania fizycznego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bohaterów Westerplatte, Roman Stec- pedagog Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Anna Konefał- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika, Anna Adamska- nauczyciel przyrody Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów, Anna Dembowska- nauczyciel wychowania fizycznego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II, Renata Jarosz- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Energetyków, Iwona Gałczyńska- dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Aneta Żukowicz- nauczyciel języka angielskiego Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, Dorota Ciozda- nauczyciel języka polskiego Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, Eliza Puczkowska- nauczyciel matematyki Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, Daniel Makar- nauczyciel matematyki, techniki, informatyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, Joanna Hałaj- nauczyciel fizyki i informatyki Gimnazjum nr 5, Rafał Łach- nauczyciel fizyki, informatyki, zajęć komputerowych i technicznych w Zespole Szkół nr 4.
Komentarze czytelników (2)
  • agatekp (3 lata, 7 miesięcy temu)

    :) gratulacje dla uczniow z PSP12 i G5, pozdrawiam

  • StevGevits (1 tydzień, 6 dni temu)

    Aciclovir Tablets 400mg <a href=http://cheapviapill.com>viagra online pharmacy</a> Google Sildenafil Citrate Tablets Foro Comprar Viagra Amoxicillin 500 Mg Capsule