obecnie
4° C
jutro
2° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  2875 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5899 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  542 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5250 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • maybelline podkład hd
  4824 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2704 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Wybór telewizora
  2713 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jechał pijany. Zamienił się miejscami z pasażerem pojazdu

20 października 2015 09:37, autor: zomo
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który dzisiaj w nocy jechał pijany samochodem. Po zatrzymaniu do kontroli kierujący chcąc uniknąć odpowiedzialności zamienił się miejscami z pasażerem pojazdu. Badanie stanu trzeźwości 29-latka wykazało w jego organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Dzisiaj w nocy tuż po godz. 1 stalowowolscy policjanci zauważyli samochód bmw jadący ulicą 1000-lecia w Stalowej Woli, którego kierowca miał wyraźne problemy w utrzymaniu prostego toru jazdy. Funkcjonariusze podejrzewając, że kierowca może być pod wpływem alkoholu postanowili poddać go kontroli.

Kiedy policjanci podali sygnał do zatrzymania kierowca przyspieszył, jednak po chwili zatrzymał się. Wtedy funkcjonariusze zobaczyli jak kierujący pojazdem zamienił się miejscami z pasażerem. Policjanci wylegitymowali mężczyzn. Okazało się, żę samochodem jechał 29-latek ze Stalowej Woli. Podczas kontroli oświadczył mundurowym, że postanowił przesiąść się z pasażerem, by uniknąć odpowiedzialności.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 29-latka, mężczyzna był pijany, miał 1,74 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Za swój czyn odpowie przed sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

KPP Stalowa Wola
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.