obecnie
2° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Farmacia Online Svizzera M...
  6 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8954 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6753 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2327 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  169 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5707 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  207 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Donatan&Cleo w VIVO [Foto, Video]

5 listopada 2015 22:03, autor: zomo
Oficjalne świętowanie otwarcia potrwa do niedzieli, 8 listopada. W galerii dzisiał pojawił się m.in. Donatan&Cleo.
Vivo w Stalowej Woli posiada blisko 32 tys. mkw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. Immofinanz Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86 proc. Immofinanz Group, 14 proc. Acteeum Group).

Funkcję inspektora nadzoru budowlanego pełniła firma DEKRA. – Jesteśmy zaszczyceni udziałem w dzisiejszej gali otwarcia centrum handlowego Vivo! Stalowa Wola. DEKRA jest związana z tym projektem w szczególny sposób. Byliśmy świadkami wmurowania kamienia węgielnego. Wspieraliśmy inwestora przez cały proces budowy, łącznie z etapem koordynacji najemców tak istotnym dla powodzenia inwestycji komercyjnych – powiedział przedstawiciel DEKRA Polska, dyrektor kontraktu Michał Kmiecik.

Pierwszą inwestycją pod szyldem Vivo! był obiekt w Pile. Centrum otwarto w połowie października 2014 roku.

Otwarcie Galerii Handlowej VIVO! w wąskim gronie biznesmenów, samorządowców, oraz vipów odbyło się już w środę wieczorem. Gwiazdami wieczoru byli Justyna Steczkowska oraz Tomasz Kammel.

W czwartek o godzinie 10 galeria została otwarta dla reszty mieszkańców. Przez cztery dni w VIVO będzie można spotkać gwiazdy znane z ekranów telewizyjnych.

VIVO! Stalowa Wola to miejsce, w którym możesz połączyć zakupy, spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz relaks w przytulnej atmosferze kafejek, restauracji i punktów rozrywki. Nieważne ile masz lat, tutaj poczujesz się młodo, energicznie i poczujesz, że żyjesz!

VIVO! Stalowa Wola to największa oferta modowa w regionie. Powierzchnia wszystkich sklepów w galerii przekracza 4 boiska piłkarskie. To oznacza duuuże zakupy. Jednopoziomowa galeria obejmuje 30 000 m2 i skupia około 83 lokale handlowo-usługowe, kawiarnie i restauracje. Znajdują się tutaj znane marki – m. in.: H&M, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Mohito, Medicine, Wojas, CCC 4F oraz market spożywczy – Intermarche i elektromarket - Media Expert. Czekają na Ciebie również Calypso Fitness oraz sala zabaw dla najmłodszych Kupper Kids Play.

Źródło: propertynews.pl/własne

Zobacz wyszystkie zdjęcia
Komentarze czytelników (5)