obecnie
21° C
jutro
29° C

Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Hejter Owsiak - musi przep...
  139 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  49 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Czy Rybakówka, jest otwarta?
  139 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Sklep - Serwis komputerowy...
  278 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Bar pod Pałami????
  5047 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  4550 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  5648 wyświetleń
  11 odpowiedzi
Przejdź do forum

Są zarzuty dla "Traktorzysty"

3 sierpnia 2018 16:48, autor: zomo
Zarzuty uszkodzenia mienia w warunkach chuligańskich postawiła Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli 24-letniemu mężczyźnie, który ciągnikiem rolniczym wjechał do marketu, uszkodził bankomat i siekierą zniszczył witryny sklepu, a także staranował bramę wjazdową do komendy policji.

Na wniosek prokuratury mężczyzna postanowieniem sądu został aresztowany na trzy miesiące.Jak poinformował zastępca szefa stalowowolskiej prokuratury prok. Piotr Walkowicz, 24-letni mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia w warunkach chuligańskich. Chodzi o drzwi wejściowe do jednego z marketów, bankomat, witryny sklepowe i bramę wjazdową do komendy policji. Za te czyny grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia stawianych podejrzanemu zarzutów o sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa wystąpienia katastrofy w ruchu lądowym. Rozważy to jednak dopiero po otrzymaniu wyników badań na obecność w krwi podejrzanego środków psychoaktywnych.

Młody mężczyzna ze względu na stan zdrowia przebywa na szpitalnym oddziale psychiatrycznym. W związku z tym zgodę na przeprowadzenie z jego udziałem czynności procesowych musieli wyrazić lekarze. Z tego samego powodu również posiedzenie sądu dotyczące aresztu odbyło się w szpitalu, przy łóżku podejrzanego. Areszt ma się odbywać w warunkach szpitala więziennego.

Ciągnik w sklepie

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek lipca. Młody mężczyzna przed godz. 10 wjechał ciągnikiem rolniczym do supermarketu przy ul. Przemysłowej w Stalowej Woli, zniszczył drzwi wejściowe, a następnie uszkodził bankomat i siekierą rozbił witrynę jednego z mieszczących się tam sklepów. Następnie odjechał traktorem, a na ulicy Popiełuszki zjechał w drogę prowadzącą do stalowowolskiej komendy i staranował bramę wjazdową. Tam został obezwładniony i zatrzymany przez policjantów.Funkcjonariusze ustalili, że to 24-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna z uwagi na stan psychiczny trafił do szpitala. W momencie zatrzymania był trzeźwy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Źródło: Onet.pl

Komentarze czytelników (8)
 • fakt (10 miesięcy, 1 tydzień temu)

  A czy jest prowadzone postępowanie na okoliczność nieudolności stalowowolskiej Policji, w czasie tego incydentu? Policjanci stalowowolscy zakuli go dopiero jak podjechał pod bramę komendy, i w nią z hukiem walnął - wtedy się te sieroty obudzili!

  • Ewa (10 miesięcy, 1 tydzień temu)

   ~Gutek: Pamiętaj bolszewiku młody! Nie wjeżdzaj Władymircem do Tesko po lody! Z braterskowom priwied'niom!

  • Gutek (10 miesięcy, 1 tydzień temu)

   ~fakt: Młody Patriota zamknięty po kozackiej szarży na Tesco w Stalowej Wol. Czy był protest środowisk opozycyjnych i kybicowskich? Ziomek miał czerwonego Władimira, traktor z rodowodem bratniego państwa.

 • tworek (10 miesięcy, 2 tygodnie temu)

  śwyr

 • stalowowols (10 miesięcy, 1 tydzień temu)

  A czy jest prowadzone postępowaniena okoliczność nieudolności stalowowolskiej Policji, w czasie tego incydentu? Policjanci stalowowolscy zakuli go dopiero jak podjechał pod bramę komendy, i w nią z hukiem walnął - wtedy się ye sieroty obudzili!

 • Austmap (1 miesiąc, 2 tygodnie temu)

  Propecia Eficacia 1 Mg <a href=http://cdeine.com>online pharmacy</a> Propecia Serious Side Effects

 • Austmap (2 tygodnie, 3 dni temu)

  Acheter Kamagra Petite Quantite Sildenafil A Buon Mercato 150 Mg <a href=http://bestviaonline.com>viagra</a>; Preis Levitra 10 Mg 12 Stuck Pas Cher Priligy Dapoxetine Actos 45 Mg Tablets Online Order Us

 • Austmap (4 dni, 10 godzin temu)

  Metronidazole Pills Online Overnight Keflex Dosing For Cats <a href=http://cheapestcial.com>cialis canada</a> No Rx Needed