obecnie
0° C
jutro
0° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • rvfh53hf
  19 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wesele.
  2505 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  312 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  559 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3212 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2890 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  1956 wyświetleń
  8 odpowiedzi
Przejdź do forum

Podkarpackiej Ligi Dzieci – Horyniec-Zdrój

10 października 2018 08:00, autor: mosir.stalowawola.pl
W sobotę 6 października na pływalni Wodny Świat w Horyńcu-Zdrój odbyły się pierwsze zawody w ramach jesiennej edycji Podkarpackiej Ligi Dzieci 10-11 lat. W zawodach udział wzięło 165 dzieci z 12 klubów z Okręgu Podkarpackiego.

Sekcje Pływacką MOTYL MOSiR Stalowa Wola reprezentowało 30 zawodników i zawodniczek. Po raz pierwszy w jesiennych zawodach udział wzięli pływacy 9 letni. Inga Buksa, Agata Kozak, Paulina Latawiec, Kamil Bednarz i Jakub Rycąbel reprezentowali najmłodszą grupę MOTYLA tj. rocznik 2009 i swoją postawą zasłużyli na wielkie brawa nie tylko wynikami, ale również postawą i „walką” jaką stoczyli ze starszymi zawodnikami. Również dla większości zawodników 10-cio letnich był to pierwszy start w zawodach pływackich poza pływalnią stalowowolską.

Najlepiej punktująca zawodniczka wieloboju pływackiego województwa podkarpackiego była Emilia Olko potwierdziła, że nie przypadkowo wygrała statuetkę na zawodach w maju. Jej wynik na 50 metrów style dowolnym zdobył największą ilość punktów wg. FINA w kategorii dziewcząt dziesięcioletnich. Punkty dla Stalowej Woli zdobywali również: Aniela Ambroszko, Daniel Sowa i Gabriel Stańczyk z rocznika 2007 oraz Zuzanna Tokarz, Dawid Kanty (2008). Punktowały również sztafety w obu rocznikach w składzie: Gabriel Stańczyk, Daniel Sowa, Aniela Ambroszko i Wanessa Stepańczak (6 miejsce-2007) oraz Gabriel Ambroszko, Weronika Ambroszko, Emilia Olko i Dawid Kanty zajęli 3 miejsce wśród 10-cio latków. Młodzi pływacy zajęli 6 miejsce drużynowo. W składzie SP MOTYL występowali ponadto: Radosław Kowalczyk, Tomasz Urban, Kacper Jonaszek, Oskar Jarosz, Zuzanna Kułaga, Weronika Śliwiak, Aleksander Chudzik, Bartosz Drelich, Jakub Kaczmarek, Anna Kudelska, Adrianna Kurzyna, Tomasz Siek, Fabian Siry, Jakub Wronowski, Bartosz Zajączkowski. Najbliższe zawody z cyklu Podkarpackiej Ligi Dzieci odbędą się 10 listopada w Tarnobrzegu.Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.