obecnie
7° C
jutro
6° C
impulse
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Phifer Viagra EllOvek
  2 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Filtry do wody?
  1555 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • potrzebna pilne pomoc!!! l...
  735 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • ortodonta
  654 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Program do aplikacji webowych
  129 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent na Wielkanoc
  219 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  26061 wyświetleń
  6 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę

16 października 2018 12:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Pierwsze zgłoszenie o nietrzeźwym, agresywnym kierowcy peugeota, dyżurny policji otrzymał wczoraj około godz. 21. Na stacji benzynowej na ul. Sandomierskiej w Nisku miał uszkodzić pojazd i odjechać w kierunku ronda. W trakcie patrolowania terenu policjanci otrzymali następne zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy. Miał on pod restauracją w Racławicach kopać w samochód.

W trakcie dojeżdżania na interwencję, kilkadziesiąt metrów za rondem w Nisku policjanci zauważyli mężczyznę, który wybiegł przed jadącego tira. Po zatrzymaniu się pojazdu, próbował wejść do kabiny, uszkadzając wycieraczkę. Gdy zauważył policjantów, próbował uciec. Po kilkunastu metrach został zatrzymany. Czuć było od niego alkohol. Jego zachowanie wskazywało, że może być także pod działaniem środków odurzających. Na przemian płakał, a za chwilę był agresywny. Na miejsce została wezwana karetka, która zabrała go do szpitala.

Do policjantów zgłosili się świadkowie incydentu na stacji benzynowej i pod restauracją. 28-latek ze Zdziar przyjechał na stację paliw, wysiadł z pojazdu blokując nim wyjazd, po czym zaczął kopać samochód stojący obok. Na monitoringu widać, jak mężczyzna podjeżdża na stację, wysiada z pojazdu podchodzi do pojazdu obok, otwiera drzwi i po chwili zamyka je z trzaskiem i kopie po karoserii. Po czym wsiada do swojego pojazdu i odjeżdża.

Następnym miejscem, w którym zatrzymał się agresor była restauracja w Racławicach. Mężczyzna podszedł do baru zamawiając energetyk. Po chwili się rozmyślił, wszedł za bar i zabrał dwa piwa, oświadczając, że nie ma na nie pieniędzy i w zastaw daje samochód. Pracownica po jego wyjściu zamknęła restaurację i powiadomiła policję. Po chwili sprawca się wrócił i gdy zastał zamknięte drzwi, wpadł w furię. Zniszczył domofon, elewację budynku i stojący na parkingu samochód.

Policjanci powiadomili rodzinę mężczyzny, która zabezpieczyła pojazd. Od 28-latka pobrana została krew na obecność alkoholu i substancji odurzających.

Komentarze czytelników (1)
 • babcia (5 miesięcy temu)

  Prymityw ot i wszystko