obecnie
2° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Farmacia Online Svizzera M...
  1 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8954 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6753 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2327 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  169 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5707 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  207 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Starosta Niżański docenił wysiłki utalentowanej mieszkanki

4 stycznia 2016 09:46, autor: zomo
W dniu 30 grudnia 2015 r. podczas XVIII Sesji Rady Powiatu Niżańskiego Starosta Niżański Robert Bednarz i Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Janusz Nawrocki nagrodzili Panią Danutę Urbanik, młodą i niezwykle uzdolnioną sportowo mieszkankę Majdanu Golczańskiego, wręczając jej w dowód uznania za osiągnięcia i promocję Powiatu Niżańskiego sprzęt sportowy.

Pani Danuta Urbanik od dziesięciu lat trenuje lekkoatletykę, w której osiąga znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jest wicemistrzynią Europy w biegach przełajowych, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, rekordzistką Polski, uczestniczką Halowych Mistrzostw Europy i Świata. Sportsmenka jest zawodniczką Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola oraz należy do Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce. Talent Pani Danuty ma szanse zostać zauważony także na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio w 2016 roku, gdyż nasza lekkoatletka ma bardzo duże szanse zakwalifikować się do tej prestiżowej imprezy i tym samym promować Powiat Niżański w świecie.

Starosta Niżański Robert Bednarz wręczając nagrodę życzył Pani Danucie w imieniu władz samorządowych Powiatu Niżańskiego wielu sukcesów i niegasnącej pasji zdobywania kolejnych zaszczytnych tytułów w uprawianej przez nią dyscyplinie sportu.

Komentarze czytelników (2)