obecnie
-3° C
jutro
-1° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Prezent dla dziewczyny
  196 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  2718 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2387 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  1574 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2225 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Skwer Pamięci Ofiar OUN - UPA!
  791 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  1395 wyświetleń
  9 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jak na gry planszowe, to do biblioteki

8 listopada 2018 13:02, autor: MBP
6 listopada dzieci z Przedszkola nr 10, przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli na dzień gier planszowych. Każdy maluch mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach, jakie na ten dzień przygotowaliśmy dla naszych małych czytelników.

Do wyboru były różne kąciki: gry planszowe: Calineczka, Kot w butach, Kopciuszek, Kraina śniegu, gry pamięciowe Memory: postacie bajkowe, podwodny świat, zwierzęta świata, gry zręcznościowe: Pinokio, patyczaki oraz magnetyczne puzzle oraz gra na spostrzegawczość: "Gdzie jest Gacek".

Przypominamy, że w MBP najmłodsi czytelnicy mogą korzystać z kolejnej oferty biblioteki – „Planszowe piątki”. Każde dziecko może przyjść do Biblioteki Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i w specjalnie wydzielonym kąciku malucha w Multitece zagrać w ciekawe gry. Również w planszówki mogą pograć także gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Z myślą o młodzieży przygotowano zestaw planszówek dostępny w Wypożyczalni Książki Mówionej. Jest „Gra o tron”, gry fantasy, „Było sobie życie”, a z klasyków: Scrabble czy Eurobusiness. Każdy znajdzie coś dla siebie, a po wybraniu gry można zasiąść do specjalnego stolika.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.