obecnie
10° C
jutro
21° C
 impulse
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Prowadzenie ciąży na NFZ A...
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Mechanik - kogo polecacie?
  43 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Drodzy Nauczyciele!
  175 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  503 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Lista wstydu PO.
  152 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  168 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Wyścig Solidarności w Stal...
  158 wyświetleń
  1 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jak na gry planszowe, to do biblioteki

8 listopada 2018 13:02, autor: MBP
6 listopada dzieci z Przedszkola nr 10, przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli na dzień gier planszowych. Każdy maluch mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach, jakie na ten dzień przygotowaliśmy dla naszych małych czytelników.

Do wyboru były różne kąciki: gry planszowe: Calineczka, Kot w butach, Kopciuszek, Kraina śniegu, gry pamięciowe Memory: postacie bajkowe, podwodny świat, zwierzęta świata, gry zręcznościowe: Pinokio, patyczaki oraz magnetyczne puzzle oraz gra na spostrzegawczość: "Gdzie jest Gacek".

Przypominamy, że w MBP najmłodsi czytelnicy mogą korzystać z kolejnej oferty biblioteki – „Planszowe piątki”. Każde dziecko może przyjść do Biblioteki Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i w specjalnie wydzielonym kąciku malucha w Multitece zagrać w ciekawe gry. Również w planszówki mogą pograć także gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Z myślą o młodzieży przygotowano zestaw planszówek dostępny w Wypożyczalni Książki Mówionej. Jest „Gra o tron”, gry fantasy, „Było sobie życie”, a z klasyków: Scrabble czy Eurobusiness. Każdy znajdzie coś dla siebie, a po wybraniu gry można zasiąść do specjalnego stolika.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.