obecnie
-5° C
jutro
-2° C
djkubus
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Politechnika
  3451 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Flamingo.
  4336 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  25164 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Internet.
  3452 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Psychoterapeuta.
  1625 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Yerba Mate?
  2584 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  1324 wyświetleń
  4 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jak na gry planszowe, to do biblioteki

8 listopada 2018 13:02, autor: MBP
6 listopada dzieci z Przedszkola nr 10, przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli na dzień gier planszowych. Każdy maluch mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju grach, jakie na ten dzień przygotowaliśmy dla naszych małych czytelników.

Do wyboru były różne kąciki: gry planszowe: Calineczka, Kot w butach, Kopciuszek, Kraina śniegu, gry pamięciowe Memory: postacie bajkowe, podwodny świat, zwierzęta świata, gry zręcznościowe: Pinokio, patyczaki oraz magnetyczne puzzle oraz gra na spostrzegawczość: "Gdzie jest Gacek".

Przypominamy, że w MBP najmłodsi czytelnicy mogą korzystać z kolejnej oferty biblioteki – „Planszowe piątki”. Każde dziecko może przyjść do Biblioteki Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 i w specjalnie wydzielonym kąciku malucha w Multitece zagrać w ciekawe gry. Również w planszówki mogą pograć także gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Z myślą o młodzieży przygotowano zestaw planszówek dostępny w Wypożyczalni Książki Mówionej. Jest „Gra o tron”, gry fantasy, „Było sobie życie”, a z klasyków: Scrabble czy Eurobusiness. Każdy znajdzie coś dla siebie, a po wybraniu gry można zasiąść do specjalnego stolika.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.