obecnie
4° C
jutro
2° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  2875 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5899 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  542 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5250 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • maybelline podkład hd
  4824 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2704 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Wybór telewizora
  2713 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

,,Ciche Anioly”

8 stycznia 2016 19:46, autor: zomo
Bierzemy udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Zwolnieni z Teorii.( www.zwolnienizteorii.pl) w ramach której tworzymy projekt ,,Ciche Anioły” ,w skład którego wchodzą: Patrycja Borska, Katarzyna Chamot, Angelika Grzywacz, Aleksandra Suduł oraz Sabina Sęk z maturalnej klasy III D z Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Projekt ma format reklamy społecznej, a nasze działania prowadzone są pod patronatem Prezydenta Miasta Stalowa Wola Pana Lucjusza Nadbereżnego oraz Stowarzyszenia ,,Równowaga”.

W tym roku zajmujemy się osobami niepełnosprawnymi, czyli ludźmi, którzy często są przez nas niezauważani i uważani za gorszych. Mamy na myśli tu nie tylko osoby dorosłe ale także dzieci, które narażone są na prześladowanie przez rówieśników i brak akceptacji z ich strony. Każdy człowiek zasługuje na szacunek i akceptacje! Chcemy uświadomić jak trudne jest życie osoby niepełnosprawnej. Na każdym kroku spotykają przeszkody i przeciwności losu!

Naszym głównym celem jest obalenie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Przeprowadziłyśmy warsztaty w Zespole Szkół Specjalnych nr.6 w Stalowej Woli oraz warsztaty z dziećmi w szkole podstawowej podczas których zorganizowałyśmy ,,Wielkie Malowanie Aniołów". Do naszej akcji zaprosimy wiele osób z różnych środowisk, które dostrzegają ten problem. Porozmawiamy z osobami, które mimo swojej niepełnosprawności cieszą się pełnią życia!

Komentarze czytelników (1)