obecnie
-2° C
jutro
-5° C
impulse
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Wesele.
  2586 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Filmy na laptopie
  378 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent dla dziewczyny
  636 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Kino Helios - Stalowa Wola.
  3299 wyświetleń
  21 odpowiedzi
 • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
  2977 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  2039 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Cyrk bez zwierząt?
  2608 wyświetleń
  10 odpowiedzi
Przejdź do forum

Ale ślisko – lodowisko!

3 grudnia 2018 22:00, autor: mosir.stalowawola.pl
Już ponad 700 osób odwiedziło Miejskie Lodowisko Mobilne w Stalowej Woli, które zostało uroczyście otwarte w sobotę, tj. 1 grudnia 2018. Na Placu Piłsudskiego imprezę uświetnili artyści z krakowskiego Teatru Jedna Mina.

Mimo mroźnej pogody, przez ponad cztery godziny, frekwencja na lodowisku dopisała w 100%. Już pierwszego dnia nasze lodowisko odwiedziło ponad 300 osób, które z pewnością nie mogły narzekać na brak atrakcji. Animacje na lodzie, strzały kijem hokejowym do bramki, tory przeszkód, slalom na łyżwach, tańce z chustami animacyjnymi i balonami, pokazy ognia na lodzie oraz fotobudka, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na tych, którzy zdecydowali się uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Miejskiego Lodowiska Mobilnego. Całość imprezy zakończyła dyskoteka na lodzie w stylu retro.

Serdecznie dziękujemy agencji reklamowej Hit Art, która była z nami w ten dzień i za pomocą drona zrobiła zdjęcia z tego wydarzenia. Podziękowania ślemy również dla Klubu Balonowego Stalowa Wola, który od godziny 14 był z nami na Placu Piłsudskiego i zaprezentował swoje umiejętności lotnicze wzbijając się w przestworza nad nasze piękne miasto.

Przypominamy, że Miejskie Lodowisko Mobilne jest otwarte codziennie. W dni powszechne od 15:00 do 20:45. W soboty, niedziele i święta od 13:00 do 20:45. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas na Placu Piłsudskiego.

Więcej informacji w zakładce LODOWISKO.

Fotogaleria z otwarcia lodowiska TUTAJ.Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.