obecnie
4° C
jutro
6° C
impulse
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

 • Filtry do wody?
  1543 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • potrzebna pilne pomoc!!! l...
  720 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • ortodonta
  644 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Program do aplikacji webowych
  116 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Prezent na Wielkanoc
  208 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stanisław Sobieraj.
  26043 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Beef bar.
  3316 wyświetleń
  19 odpowiedzi
Przejdź do forum

Rodzice zmarli, dzieci zostały przewiezione do szpitala!

6 stycznia 2019 10:41, autor: zomo
Pierwszy weekend nowego roku okazał się tragiczny w skutkach. Na drodze krajowej nr 19 doszło do dwóch wypadków, w których zginęło dwie osoby, a pięć zostało rannych. Do pierwszego wypadku doszło w Nowosielcu w sobotę tuż przed godz. 16. Z ustaleń policji wynika, że kierujący seatem jadąc w kierunku Niska, 31-latek na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czoło z jadącym z przeciwka dostawczym fordem. W wypadku poważnie ranni zostali kierowca i pasażer seata oraz pasażer forda. Kierowcy byli trzeźwi.
Drugi wypadek miał miejsce w Domostawie dziś około 3 nad ranem. Wstępnie policjanci ustalili, że 44-letni obywatel Rumunii kierujący ciężarówką wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z osobowym hyundaiem, który jechał w kierunku Rzeszowa. W samochodzie osobowym podróżowały cztery osoby. 44-letni kierowca zginął na miejscu, 39-pasażerka zmarła w drodze do szpitala, natomiast dwójka ich dzieci w wieku 11 i 12 lat znajdują się pod opieką lekarzy w szpitalu.

Konsekwencją tego zdarzenia było też wjechanie do rowu autokaru, którego kierowca próbował ominąć zderzenia. Autokarem podróżowało 56 osób, obywatele Białorusi. Pasażerowie autokaru nie zostali ranni, na czas oczekiwania na transport przewieziono ich do remizy OSP w Domostawie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga krajowa będzie zablokowana przez kilka godzin.

Komentarze czytelników (2)
 • Mieszkaniec (2 miesiące, 1 tydzień temu)

  Bo wieś głosuje a wieś jest ciemna i tak głosuje

 • koks (2 miesiące, 1 tydzień temu)

  GDDKIA rejon nisko oraz zarzad dróg powiatowych w nisku powinni sie wstydzic tego jak dbaja o drogi.
  Droga powiatowa zarecze pysznica na odcinku do torów w klyzowie wogiole nie odsniezona a juz za torami powiat stalowowolski droga czarna i nawet sciezki rowerowe odsniezone , takze nisko na kogo wy glosujecie w wyborach??