obecnie
2° C
jutro
6° C
djkubus
Czy wsparłeś/aś w tym roku WOŚP w Stalowej Woli?


Ostatnio na forum

  • Filtry do wody?
    1529 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • potrzebna pilne pomoc!!! l...
    704 wyświetleń
    4 odpowiedzi
  • ortodonta
    629 wyświetleń
    4 odpowiedzi
  • Program do aplikacji webowych
    100 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Prezent na Wielkanoc
    190 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Stanisław Sobieraj.
    26031 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Beef bar.
    3297 wyświetleń
    19 odpowiedzi
Przejdź do forum

XIV Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

12 marca 2019 16:00, autor: powiat-nisko.pl
W dniu 6 marca 2019 roku w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ulanowie odbył się XIV Podkarpacki Turniej Halowej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych – Polska, zorganizowany pod patronatem Starosty Niżańskiego.

W zawodach wzięło udział 58 zawodników z 6 klubów: Dragon Dębica, Iskierka Grębów, Sokół Ropczyce, Jeżyk Rzeszów, Leliwa Tarnobrzeg i 2 drużyny Koszyczek Rudnik.

Zmagania uczestników Turnieju obserwowali Starosta Niżański Robert Bednarz i Wicestarosta Adam Mach, który wraz z Magdaleną Hasiak – Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Niżańskiego i jednocześnie Sekretarzem Gminy i Miasta Ulanów, wręczali zwycięskim drużynom pamiątkowe puchary, ufundowane przez Gminę i Miasto Rudnik nad Sanem, oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do piłki nożnej, ufundowane przez Powiat Niżański oraz przez Gminę i Miasto Ulanów.

Nagrody wręczali również Dyrektor SOSW w Rudniku nad Sanem Marta Szczepańska, Wicedyrektorzy SOSW: Krystyna Wieczorek i Jacek Cieśla oraz Prezes MKS Koszyczek Mirosław Chmielowiec.

Wyniki gr. I

I miejsceKoszyczek Rudnik I w składzie: Bednarczyk Dawid, Kata Sylwester, Pchełka Mariusz, Szabat Konrad, Kowalski Piotr, Rychlicki Piotr, Płaza Konrad i Rychlicki Marek.

II miejsce – Jeżyk Rzeszów,

III miejsce – Sokół Ropczyce.

Król strzelców – Rychlicki Piotr – Koszyczek Rudnik – 8 bramek

Najlepszy bramkarz – Bednarczyk Dawid – Koszyczek Rudnik

Najlepszy zawodnik – Pchełka Mariusz – Koszyczek Rudnik



Wyniki gr. II

I miejsce – Iskierka Grębów,

II miejsce – Dragon Dębica,

III miejsce – Koszyczek Rudnik II,

IV miejsce – Leliwa Tarnobrzeg.

Król strzelców – Nieradka Piotr – Iskierka Grębów – 5 bramek

Najlepszy bramkarz – Jurkowski Kordian – Dragon Dębica

Najlepszy zawodnik – Kliś Dawid – Dragon Dębica.




Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.