obecnie
9° C
jutro
14° C
djkubus
Jak spędzisz Święta Wielkanocne?





Ostatnio na forum

  • Laptop jak PC
    1389 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • maybelline podkład hd
    1834 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Czy to forum umarło?
    883 wyświetleń
    4 odpowiedzi
  • wózek dla dziecka
    473 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Prezent na Wielkanoc
    954 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Akcesoria do komputera dla...
    1149 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Robot do mycia okien
    1125 wyświetleń
    1 odpowiedzi
Przejdź do forum

W Stalowej Woli nauczyciele rezygnują ze strajków z powodów finansowych

14 kwietnia 2019 12:37, autor: anonim
W jednej ze szkół w Stalowej Woli ze strajku miało zrezygnować nawet kilkunastu nauczycieli. Właśnie z powodów finansowych. Część nauczycieli z tej szkoły jest rozgoryczona taką postawą - uważają, że decydując się na strajk, każdy był świadomy wyrzeczeń.

Strajk nauczycieli zabolał finansowo pedagogów. Z naszych wyliczeń wynika, że nauczyciele mogli w tydzień stracić nawet tysiąc złotych. Nie wszyscy tą finansową presję wytrzymują. - U nas zrezygnowało kilkanaście osób - mówi nam nauczycielka ze Stalowej Woli.





Źródło: Money.pl

Komentarze czytelników (9)
  • Anna (1 tydzień temu)

    Przykre, że nie dobro dzieci było powodem odejścia od strajku no ale dobre i to. Czy mamy jeszcze nauczycieli z powołania?

    • Precz (1 tydzień temu)

      ~Anna: Tak są ale to już bardzo mała jednostka mały procent bo to nieroby którzy zrobią co muszą wyłóża materiał że dzieci nie rozumieją i zadaje do domu a rodzic tlumaczy

  • Srajk (1 tydzień temu)

    Anna przepisz dziecko z państwowej szkoły. Mój chodzi cały czas do szkoły.

  • Precz (1 tydzień temu)

    Anonimowa to chyba jakaś nauczycielja

  • Precz (1 tydzień temu)

    Może i był bym za strajkiem nauczycieli ale wcale mało nie zarabiają niech dokladnie podadzą swoje wynagrodzenie i za ile godzin otrzymują za jaka prace czy dokladnie wykonują tak sprawdziany biorą do domu? Przygotowują się w domu? Nie oszukujmy się każdy chodzil do szkoły i wie jak to tak naprawdę wyglada. Prawda trafia się nauczyciel z powołania który powinien zarabiać wiecej za tych większości nierobów którzy tak mało zarabiają dużo pracują sprawdziany sprawdzają w domu i tak się przygotowują jestem bardzo poirytowany tych ich zachowaniem i to są pedagodzy a gdzie dobro dziecka ! Powinni być rozliczanie dopiero by co niektórzy by mniej zarabiali. Jak by tak dobrze swoją pracę wykonywali to nie trzeba by było dawać dziecko na korepetycje

  • anonimowa (1 tydzień temu)

    Bez poświęceń nie ma efektów, nauczyciele walczcie!!!

    • kreska (1 tydzień temu)

      ~anonimowa: może im pomożęsz? daj im swoje wszystkie oszczędności, przeanalizuj dokladnie - to jest starajk czysto polityczny, zadania Broniarza sa pod dyktando schetyny i kodowców- ostatnia wg nich mozliwa droga by zaszkodzic rządowi i temu co dobrego sie dzieje dla zwykłych ludzi łacznie z emerytami

    • arseb (1 tydzień temu)

      ~anonimowa: sama walcz jak żes taka mądra

  • Srajk (1 tydzień temu)

    Anonimowa to chyba jakaś nauczycielka