obecnie
10° C
jutro
21° C
 impulse
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Prowadzenie ciąży na NFZ A...
  57 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Mechanik - kogo polecacie?
  43 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Drodzy Nauczyciele!
  175 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  503 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Lista wstydu PO.
  152 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Konferencje śmiesznej opoz...
  168 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Wyścig Solidarności w Stal...
  158 wyświetleń
  1 odpowiedzi
Przejdź do forum

Michał Mistrzyk: Będę uczciwy – gol był samobójczy

12 maja 2019 14:36, autor: stal1938.pl
W sobotnim spotkaniu „Stalówka” pokonała 2:1 Górnika Łęczna. Jednego z goli strzelił Michał Mistrzyk, chociaż początkowo naszemu piłkarzowi zapisano dwie bramki.

Strzeliłem jednego gola, drugi to był samobój. Będę uczciwy – Andrzej zrobił akcję, ale gol był samobójczy. Cieszymy się ze zwycięstwa. Graliśmy końcówkę meczu w dziesiątkę i ta wygrana była dość szczęśliwa. Górnik szczególnie w pierwszej połowie stwarzał sobie sytuacje, ale to my wyszliśmy z tego meczu zwycięsko. Dopisujemy sobie kolejne trzy punkty, a za tydzień pojedziemy do Wejherowa po zwycięstwo – mówił po meczu z Górnikiem Łęczna Michał Mistrzyk.Stal sobotnie spotkanie kończyła w dziesiątkę, ale pomimo tego naszemu zespołowi udało się zdobyć trzy punkty. – Siłą rzeczy – piłkarze Górnika musieli zaryzykować, bo przegrywali. Grając w dziesiątkę podświadomie się cofnęliśmy. Dowieźliśmy korzystny wynik do końca i to jest najważniejsze – komentował Michał.

Przed naszym zespołem w tym sezonie już tylko jedno spotkanie ligowe. 19 maja zmierzymy się w Wejherowie z miejscowym Gryfem.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.