obecnie
23° C
jutro
23° C
djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Variable retin-a cream gra...
  4 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  521 wyświetleń
  9 odpowiedzi
 • Co sądzicie o wentylacji?
  93 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  4011 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Czego ludziom brakuje w St...
  1466 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Depilacja laserowa - usuwa...
  1896 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
  3768 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Michał Trąbka: Mam nadzieję,że już od nowego sezonu zagramy w Stal...

15 maja 2019 13:28, autor: stal1938.pl

W końcówce meczu z Górnikiem Łęczna nasza drużyna grała w osłabieniu. „Stalówka” zdołała jednak utrzymać korzystny wynik i odniosła 14 zwycięstwo w sezonie.

Spotkanie z Górnikiem Łęczna nie było łatwe dla naszego zespołu – tym bardziej, że w końcówce murawę po dwóch żółtych kartkach musiał opuścić Łukasz Pietras. Górnik Łęczna ruszył do ataku, ale nasi zawodnicy pokazali stalowy charakter i zdołali odnieść zwycięstwo.

Wygraliśmy 2:1 to spotkanie, które nie miało jakiejś niezwykłej rangi. Wyszliśmy na boisko po prostu, żeby odnieść zwycięstwo i zdobyć trzy punkty. Takie mieliśmy założenia i udało się. To był ostatni mecz na Izo Arenie w tym sezonie i wszyscy mamy nadzieję, że ogólnie nasz ostatni domowy w Boguchwale i w przyszłym sezonie będziemy mogli grać w Stalowej Woli na Hutniczej 15 – mówił po meczu Michał Trąbka.

Nie chcę oceniać sędziego, ale wydaje mi się ,że nie musiał pokazywać tej drugiej żółtej kartki. Było tam sporo przypadku. Stało się i ostatnie 15 minut rywale siedli na nas i musieliśmy się bronić całym zespołem. Dobrze, że nie straciliśmy bramki. – dodał nawiązując do gry w osłabieniu.Do końca sezonu pozostało już tylko jedno spotkanie. Czy w kolejnych rozgrywkach zobaczymy Michała w drużynie Stali? – Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Nie chcę na razie mówić czy zostaję czy odchodzę, bo nie jestem pewny swojej przyszłości – mówił pomocnik.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.