obecnie
17° C
jutro
23° C

Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

  • Czy marzy Ci się bajeczna ...
    124 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Przygody w innych krajach
    107 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wycieczka do Turcji :)
    116 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • "Kiedy opadły maski" książ...
    122 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Fenomen Jarosława Kaczyńsk...
    6498 wyświetleń
    13 odpowiedzi
  • Konferencje śmiesznej opoz...
    1115 wyświetleń
    10 odpowiedzi
  • Przeciwnicy Przepuszczania...
    3838 wyświetleń
    7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowa Wola rozbłysnęła gwiazdami (ZDJĘCIA)

9 lipca 2019 16:01, autor: stalowawola.pl
Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki znów zawitała do Stalowej Woli. 7 lipca największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej rozbłysnęły na Stalowowolskich Błoniach, a rekordowa w Stalowej Woli publiczność dała się ponieść atmosferze koncertu. Ten widowiskowy koncert plenerowy mogli także obejrzeć widzowie z całej Polski, ponieważ był on transmitowany „na żywo” przez TVP 2.

W niedzielę mogliśmy posłuchać największych hitów Bad Boys Blue, Bednarka, Elektrycznych Gitar, Piersi, Kasi Cerekwickiej, Joy, Juli, Sarsy, Filipa Lato, Classic, Playboys, Antka Smykiewicza, czy 4 Dreamers. Zrealizowane z rozmachem, muzyczne widowisko pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa“ prowadzili: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak.

Ponadto już od godziny 15.00 najmłodsi mogli wspaniale bawić się w specjalnie dla nich przygotowanej strefie zabaw i animacji. Podczas wydarzenia funkcjonowała także strefa gastronomiczna, a na zakończenie odbył jest niesamowity pokaz sztucznych ogni. Na Stalowowlskie Błonia chętnych przywiozły darmowe autobusy Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o.

Wakacyjny koncert telewizyjnej Dwójki był transmitowany na żywo na antenie TVP 2. A kto chciałby znów poczuć niesamowitą atmosferę zabawy w Stalowej Woli może obejrzeć powtórkę w najbliższy piątek 12 lipca o godzinie 22.00 na TVP 2.


Komentarze czytelników (2)
  • mieszkaniec (1 miesiąc, 1 tydzień temu)

    Bravo. Przepiękna impreza. Cieszę się że mogłem być tam.

  • krzysiek (1 miesiąc, 2 tygodnie temu)

    Tak z czystej ciekawości, ktoś potrafi powiedzieć ile mniej więcej ludzi było podczas koncertu na miejscu? 1000? 5000?