obecnie
3° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Cheap Doxycycline 180 100 ...
  7 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przygody w innych krajach
  1611 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Mass note; governments amp...
  9 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Produit 205 Matprigma
  9 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  2844 wyświetleń
  17 odpowiedzi
 • Buy Tadalis Sx Internet Ma...
  11 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  8962 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Rafał Michalik: Nie ustrzegliśmy się błędów

4 sierpnia 2019 20:02, autor: stal1938.pl

– Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę. Powinniśmy ten mecz wygrać – mówił po meczu ze Zniczem Pruszków Rafał Michalik. Zielono-czarni prowadzili 1:0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywala.

Rafał Michalik w meczu ze Zniczem Pruszków zagrał w podstawowym składzie „Stalówki”. – Nie jestem zadowolony ze swojego występu ponieważ przegraliśmy to spotkanie. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu odniesiemy zwycięstwo i będziemy mieć trzy oczka – mówił po meczu 19-stolatek.

Stal po pierwszej połowie spotkania w Pruszkowie prowadziła 1:0. Zielono-czarni po zmianie stron dali sobie jednak strzelić cztery gole i przegrali 1:4. – Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę. Powinniśmy ten mecz wygrać. Wyszliśmy na drugą część spotkania – można powiedzieć, że przespaliśmy pierwsze dziesięć minut. Nie ustrzegliśmy się błędów, o których ostrzegał nas trener, że Znicz może nas kontrować. Oni tak właśnie grali. Wyprowadzali kontry i to u nich zaowocowało – skomentował pomocnik.

W zespole Stali szwankuje skuteczność. – Nie wiem, co mogę powiedzieć na temat skuteczności. Stwarzaliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Uważam, że po pierwsze powinniśmy wygrać ten mecz, albo przynajmniej strzelić kilka bramek więcej, a nie zakończyć tylko na jednym golu – podsumował Rafał Michalik.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.