obecnie
9° C
jutro
11° C
djkubus
Czy w święto Wszystkich Świętych odwiedzisz groby swoich bliskich?


Ostatnio na forum

 • Pracownia Tortów Artystycz...
  4237 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Windows 7 czy 8. Proszę o ...
  7305 wyświetleń
  14 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  6958 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Pieski
  830 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Warsztat samochodowy
  6214 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Październik jak grudzień
  509 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Do jakiego komisu w okolic...
  5850 wyświetleń
  8 odpowiedzi
Przejdź do forum

Kasia Kowalska wystąpi podczas Lato z Radiem Festiwal 2019 w Stalo...

8 sierpnia 2019 10:01, autor: stalowawola.pl
Kasia Kowalska od ponad 25 lat króluje na listach przebojów. – W Stalowej Woli zagram swoje największe przeboje, które dobrze sprawdzają się na koncertach plenerowych. Zapraszam wszystkich na mój występ – mówi artystka.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków.

Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.