obecnie
-3° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Nowy 2020 rok za pasem.
  20 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • 13 grudnia 1981 - tak było
  29 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Wyższa Szkoła Administracj...
  231 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Tłumaczenia na język obcy
  80 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Gdzie teraz kostium kąpielowy?
  80 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Hydraulik - Stalowa wola
  103 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wybory 3019
  2221 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Spadkowicz na drodze „Stalówki”

16 sierpnia 2019 18:02, autor: stal1938.pl

W 4. kolejce II-ligowych rozgrywek nasza Stal Stalowa Wola zmierzy się z rywalem, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w Fortuna I lidze. Liczymy na dobre spotkanie i punkty, które z dalekiego Bytowa przywiozą nasi piłkarze.

Zielono-czarni po trzech kolejkach mają na swoim koncie jeden punkt. W poprzedniej serii gier nasza drużyna wywalczyła go bezbramkowo remisując z Gryfem Wejherowo. Wszyscy mamy nadzieję, że było to przełamanie po dwóch porażkach i teraz „Stalówka” zacznie już solidnie punktować. Nasz najbliższy rywal to jednak wymagający przeciwnik.

Bytovia Bytów jeszcze w poprzednim sezonie występowała w Fortuna I lidze. Kadra zespołu latem uległa sporym zmianom, odeszło kilku piłkarzy, ale też do Bytowa trafili nowi zawodnicy. I to znani, bo tacy piłkarze, jak m.in. Deleu, Daniel Feruga, Adrian Liberacki czy Piotr Giel.

Bytovia co prawda w pierwszej kolejce poniosła porażkę (1:2 z Elaną w Toruniu), ale dwa kolejne mecze już wygrała (2:1 z Widzewem Łódź i 2:1 z GKS-em Katowice). Drużyna z Kaszub początek sezonu ma więc bardzo wymagający, ale spisała się bardzo przyzwoicie. Ma na swoim koncie sześć punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Jesteśmy w stanie z każdym podjąć walkę i zdobyć punkty. Do Bytowa jedziemy nie powiem, że po punkt, ale po trzy. Nie możemy inaczej do tego podchodzić, bo jesteśmy drużyną, którą stać na zwyciężanie w każdym meczu – mówi Łukasz Pietras.

Do Bytowa jedziemy po trzy punkty. Nie ma co patrzeć. Żaden remis nas nie zadowala. W naszej sytuacji po trzech meczach mamy jeden punkt i musimy po prostu wygrać w Bytowie. Innego rozwiązania nie ma i z takim nastawieniem tam pojedziemy – dodaje Filip Wójcik.

Spotkanie Bytovii Bytów ze Stalą Stalowa Wola zostanie rozegrane w sobotę 17 sierpnia o godzinie 18:00. Mecz poprowadzi Patryk Gryckiewicz (Toruń).

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.