593 wyświetleń
Przejdź do forum

Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2:2

1 września 2019 16:02, autor: stal1938.pl
Stal II Stalowa Wola zremisowała z Ekoballem Sanok 2:2, ponownie tracąc bramkę w końcówce spotkania.
Początek meczu należał do Stali, która z wielkim animuszem raz po raz atakowała bramkę rywala. Już w 4 minucie wynik spotkania został otwarty, kiedy to piłkę po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Michała Mistrzyka trącił, myląc bramkarza, Przemysław Stelmach.

W 18 minucie Stal zadaje kolejny cios i po indywidualnej akcji Patryka Maruta prowadziła już 2:0. Patryk ograł dwóch obrońców Ekoballu i precyzyjnie, nie dając szans bramkarzowi umieścił piłkę w bramce. W 24 minucie chwila dekoncentracji i goście strzelają bramkę kontaktową. Asystę Szymona Słysza skutecznie na bramkę zamienił Mateusz Kuzio. Tuz przed przerwą rezerwy powinny cieszyć się z kolejnej bramki. Po akcji Marut – Kuchyt ten ostatni mając przed sobą jedynie bramkarza posłał piłkę ponad poprzeczkę.

Drugą część gry lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy stwarzając sobie doskonałe sytuacje na podwyższenie rezultatu. W 46 minucie Łukasza Zjawińskiego w ostatniej chwili powstrzymał jeden z obrońców, a w kolejnej akcji piłka po strzale Patryka Maruta trafiła w spojenie bramki. Kolejną okazję miał Zjawiński w 66 minucie, lecz po rzucie rożnym jego strzał wyłapał bramkarz.

Końcowe minuty należały jednak do przyjezdnych i to oni stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje bramkowe. W 87 minucie Ekoball dopiął swego i po stałym fragmencie gry Tabisz ustalił wynik spotkania strzelając wyrównująca bramkę.

W doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa na stronę Stali mógł przechylić Przemysław Stelmach, jednak jego strzał okazał się niecelny, a piłka zamiast ugrząźć w siatce poszybowała ponad poprzeczkę bramki.

Stal II Stalowa Wola 2 (2)
Ekoball Stal Sanok 2 (1)
Bramki: 1:0 Stelmach 4, 2:0 Marut 19, 2:1 Kuzio 24, Tabisz 89

Stal II: Konefał – Stępniowski , Jarosz żk , Szifer , Tłuczek – Stelmach żk , Marut , Mistrzyk, Kuchyt (86. Piechniak), Piotrowski (76. Myszak) – Zjawiński żk

Ekoball: Krzanowski – Kaczmarski (66. Ząbkiewicz ), Jakilik , Kr.Adamiak, Tabisz , S.Słysz (80.Posadzki) – Baran, K.Słysz żk (74. Lusiusz), Km.Adamiak (59. Sieradzki ), Niemczyk – Puzio (72. Sobolak).