obecnie
3° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Nowy 2020 rok za pasem.
  44 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • 13 grudnia 1981 - tak było
  54 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Wyższa Szkoła Administracj...
  245 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Tłumaczenia na język obcy
  97 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Gdzie teraz kostium kąpielowy?
  97 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Hydraulik - Stalowa wola
  121 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wybory 3019
  2232 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Rafał Michalik: Trzeba szanować każdy punkt

8 września 2019 18:02, autor: stal1938.pl

Mecz „Stalówki” ze Skrą Częstochowa zakończył się bezbramkowym remisem. O spotkaniu opowiada Rafał Michalik, który w sobotę obchodził urodziny.

W dniu swoich urodzin Rafał Michalik sam sobie nie sprawił prezentu i nie strzelił gola, który dałby trzy punkty Stali Stalowa Wola w spotkaniu ze Skrą Częstochowa. – Niestety, nie wyszło. Liczyłem na coś więcej. Miejmy nadzieję, że w następnych meczach się przełamię i strzelę pierwszego gola dla Stali Stalowa Wola – mówił po meczu Rafał. Nasz pomocnik bardzo liczył na to, że w Częstochowie uda mu się zdobyć bramkę.

Zielono-czarni w Częstochowie bezbramkowo zremisowali i tym samym wywalczyli jeden punkt. – Uważam, że jednak zdobyliśmy ten cenny punkcik. Wiadomo, że wcześniej, nawet jak graliśmy dobrze, ciężko było o jakikolwiek. Graliśmy też na wyjeździe. Trzeba szanować każdy punkt – mówił 20-letni zawodnik.

Rafał odniósł się także do przebiegu drugiej połowy spotkania. – Osobiście nie uważam, że „siedliśmy” kondycyjnie. Sądzę, że po prostu się cofnęliśmy i graliśmy niżej – skomentował.

Spotkanie w Częstochowie rozpoczęło serię wyjazdowych meczów naszego zespołu. – Miejmy nadzieję, że ten punkt jest zwiastunem zwycięstw – podsumował nasz piłkarz.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.