obecnie
0° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Levitra Bayer Prospecto Le...
  2 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6747 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2323 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  164 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5704 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  203 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  280 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nagrodzeni za list do taty

11 września 2019 10:03, autor: MBP
9 września w sali konferencyjnej stalowowolskiej biblioteki podsumowano ” V edycję konkursu „List to taty”, który jest organizowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej Senatu RP oraz senator Janinę Sagatowską we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowania przykładów dobrego ojcostwa jak również podkreślenia wagi ojcostwa w dzisiejszych czasach.

Konkurs był skierowany do uczniów klas IV i V szkół podstawowych. W obecnej edycji wzięło udział 6 placówek oświatowych z powiatu stalowowolskiego: PSP im. Jana Pawła II w Skowierzynie, PSP im. Jana Pawła II w Pysznicy, PSP w Zdziechowicach, PSP im. por. Józefa Mączki w Zaleszanach, PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach oraz PSP nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

Konkurs został przeprowadzony w szkołach w czerwcu, a następnie prace konkursowe zostały przesłane do Biura Senatorskiego. Zostało powołane jury które wyłoniło laureata etapu okręgowego, jego praca została wysłana do Senatu. Została nim Ewa Gajda z Publicznej Szkoły Podstawowej im. por. Józefa Mączki w Zaleszanach. Spośród zwycięzców etapów okręgowych jury Komisji Rodziny i Polityki Senioralnej i Społecznej wyłoni laureatów Konkursu. Uroczyste wręczenie odbędzie się na gali w Senacie 25 września 2019 roku. Zwycięzca etapu okręgowego ze Stalowej Woli będzie gościem senator Sagatowskiej podczas uroczystości zaś Senat zapewni atrakcje podczas pobytu w Warszawie. Laureatka, podobnie jak uczniowie biorący udział w konkursie, otrzymali w MBP od senator książkowe upominki.

Informacja: biuro senator RP Janiny Sagatowskiej.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.