obecnie
14° C
jutro
16° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Stalowowolscy pedalarze!!!
  80 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • Banda - zjebów spod Gondoli?
  87 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Uwaga! Uwaga!
  1196 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Czy Stowarzyszenie Nasze M...
  1980 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Housekeeping work new-york
  53 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • UBywatele Stalowowolskie ...
  1550 wyświetleń
  16 odpowiedzi
 • Prawda o WOŚP bez cenzury.
  14910 wyświetleń
  21 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nagrodzeni za list do taty

11 września 2019 10:03, autor: MBP
9 września w sali konferencyjnej stalowowolskiej biblioteki podsumowano ” V edycję konkursu „List to taty”, który jest organizowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej Senatu RP oraz senator Janinę Sagatowską we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowania przykładów dobrego ojcostwa jak również podkreślenia wagi ojcostwa w dzisiejszych czasach.

Konkurs był skierowany do uczniów klas IV i V szkół podstawowych. W obecnej edycji wzięło udział 6 placówek oświatowych z powiatu stalowowolskiego: PSP im. Jana Pawła II w Skowierzynie, PSP im. Jana Pawła II w Pysznicy, PSP w Zdziechowicach, PSP im. por. Józefa Mączki w Zaleszanach, PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach oraz PSP nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

Konkurs został przeprowadzony w szkołach w czerwcu, a następnie prace konkursowe zostały przesłane do Biura Senatorskiego. Zostało powołane jury które wyłoniło laureata etapu okręgowego, jego praca została wysłana do Senatu. Została nim Ewa Gajda z Publicznej Szkoły Podstawowej im. por. Józefa Mączki w Zaleszanach. Spośród zwycięzców etapów okręgowych jury Komisji Rodziny i Polityki Senioralnej i Społecznej wyłoni laureatów Konkursu. Uroczyste wręczenie odbędzie się na gali w Senacie 25 września 2019 roku. Zwycięzca etapu okręgowego ze Stalowej Woli będzie gościem senator Sagatowskiej podczas uroczystości zaś Senat zapewni atrakcje podczas pobytu w Warszawie. Laureatka, podobnie jak uczniowie biorący udział w konkursie, otrzymali w MBP od senator książkowe upominki.

Informacja: biuro senator RP Janiny Sagatowskiej.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.