obecnie
11° C
jutro
16° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Feministki i lewaczki.
  1410 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  785 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • AND Computers czy Komputronik?
  5369 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Prezent na Wielkanoc
  2371 wyświetleń
  7 odpowiedzi
 • Telepizza - Stalowa Wola.
  3254 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Wybór telewizora
  1391 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Stalówkę ogarnęła nowa moda.
  4878 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Dwaj pijani kierowcy w jednym samochodzie

16 września 2019 14:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
W sobotę wieczorem policjanci czuwali nad bezpieczeństwem kierowców, w okolicach przejazdu kolejowego w Nowosielcu. Przejazd od kilku dni był remontowany, a droga krajowa nr 19 w tym miejscu, była całkowicie zablokowana.

Po godz. 21, uwagę mundurowych przykuło dziwne zachowanie mężczyzn w bmw. Kierowca nie wiedział, że przejazd jest zamknięty i zmuszony był zawrócić. Pojazd zjechał na jedno pobocze, następnie zjechał na przeciwne, a mężczyźni siedzący w pojeździe przesiedli się i ruszyli w stronę policjantów bez włączonych świateł. Funkcjonariusze zatrzymali bmw do kontroli. Okazało się, że obaj mężczyźni w pojeździe byli nietrzeźwi. Kierowca bmw, 24-latek z Jeżowego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodził się zamienić miejscem, ponieważ siedzący obok kolega, oprócz tego, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie, miał też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obaj będą odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości, ponadto 26-latek z Kończyc, który kierował jako pierwszy, odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu.Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.