obecnie
21° C
jutro
21° C
 djkubus
Czy korzystasz z 500 plus?


Ostatnio na forum

 • Film "Zrodzeni do szabli".
  3 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Maid company nyc
  5 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • The expiry lipid-laden sna...
  9 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Co się stało z portalem st...
  315 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Feministki i lewaczki.
  1433 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Wycieczka do Turcji :)
  809 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • AND Computers czy Komputronik?
  5387 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjant po służbie pomógł zatrzymać pijanego kierowcę

24 lutego 2016 09:28, autor: Geno
Stalowowolski policjant ruchu drogowego w poniedziałek po południu, w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, wsiadającego do samochodu, któremu kilka miesięcy wcześniej zatrzymał prawo jazdy. O swoich spostrzeżeniach poinformował funkcjonariuszy. Okazało się, że 57-letni mężczyzna jechał samochodem, mając ponad promil alkoholu w organizmie, nie miał też prawa jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Świadczyć może o tym interwencja funkcjonariusza drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, który widząc mężczyznę wsiadającego do auta, któremu w listopadzie zatrzymał prawo jazdy za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, powiadomił stalowowolskich policjantów, którzy zatrzymali mężczyznę jadącego mercedesem.

Po wylegitymowaniu okazało się, że samochodem jechał 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało ponad promil w jego organizmie. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane w listopadzie 2015 roku za jazdę pod wpływem alkoholu.

57-letni mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

/KPP Stalowa Wola
Komentarze czytelników (2)
 • BOHATERU (3 lata, 7 miesięcy temu)

  Jaka pamięć ? brawo? pamiętać osobę z przed kilku miesięcy ? ho ho ho :) bohaterski krok! Bohater! ( a tak na marginesie to ciekawe jaka była prawda ? Mnie też kiedyś bohater ujebał za co inne ale ja już wiem to jak działa. Jestem przeciw pijanym kierowcom! ale jestem też przeciw kłamstwom !

 • kklkkk (3 lata, 7 miesięcy temu)

  Idiota zamknąć takiego widocznie nie zdaje sobie sprawy ze skutków prowadzenia po pijaku.