obecnie
-3° C
jutro
4° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Nowy 2020 rok za pasem.
  24 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • 13 grudnia 1981 - tak było
  30 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Wyższa Szkoła Administracj...
  232 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Tłumaczenia na język obcy
  80 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Gdzie teraz kostium kąpielowy?
  80 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Hydraulik - Stalowa wola
  103 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wybory 3019
  2221 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wybitni uczniowie nagrodzeni stypendium Prezydenta Miasta Stalowej...

18 października 2019 16:01, autor: stalowawola.pl
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miasta Stalowej Woli odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów edukacyjnych dla najzdolniejszych uczniów za osiągnięcia i sukcesy w nauce.

Gratulacje uczniom złożyła między innymi Renata Knap zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli.

– Uczniowie, włożyliście wiele pracy, aby osiągnąć ten sukces. Wasza postawa i zachowanie potwierdzają, że jesteście najwybitniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia. Każdy z was może poszczycić się osiągnięciami w innej dziedzinie. Wielu uczniów ma talenty, ale to właśnie wy, dzięki swojej pracowitości, osiągnęliście tak dużo. Życzę, abyście nadal podążali drogą sukcesów i abyście sięgali jeszcze wyżej. Ten sukces nie byłby możliwy bez pracy dyrektorów, wychowawców i nauczycieli – to państwa sukces, że uczniowie mają tak wysokie notowania w nauce. Dziękuję państwu za każdą godzinę i każdy dzień spędzony z uczniami. Rodzice, wy stworzyliście dzieciom warunki do rozwoju i nauki, a to jest najważniejsze dla młodego człowieka – mówiła Renata Knap.

Stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia i sukcesy w nauce za rok szkolny 2018/2019 otrzymało 35 uczniów szkół podstawowych, 15 absolwentów gimnazjum oraz 2 absolwentów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego.

Stypendium dla uczniów szkół podstawowych oraz absolwentów gimnazjum wynosi 200 zł miesięcznie, a dla uczniów Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego – 250 zł miesięcznie. Okres pobierania stypendium wynosi 10 miesięcy (od września 2019 r. do czerwca 2020 r. ).


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.