obecnie
2° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Siłownia Stalowa Wola.
  8954 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6753 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2327 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  169 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5707 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  207 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  283 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Do Torunia po zwycięstwo

18 października 2019 20:02, autor: stal1938.pl

W 14. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się z Elaną Toruń. Spotkanie odbędzie się w Toruniu, w sobotę 19 października o godzinie 14:00.

Przed naszymi zawodnikami kolejne w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. I zarazem kolejne, o którym możemy mówić, że jego stawką jest „sześć punktów”. Zielono-czarni w 14. serii gier II ligi zmierzą się w Toruniu z Elaną.

To rywal, który w tabeli zajmuje miejsce czternaste. „Stalówka” jest szesnasta. Elana do tej pory zgromadziła 14 punktów, a więc dwa „oczka” więcej niż Stal. W meczach na własnym stadionie torunianie w tym sezonie odnieśli trzy zwycięstwa, jeden mecz zremisowali, a w trzech musieli uznać wyższość rywala. Przed nami trudne zadanie – przypomnijmy tylko, że Elana w poprzednim sezonie zajęła czwarte miejsce w tabeli. Blisko była więc wywalczenia sobie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Co przed tym spotkaniem mówi Szymon Szydełko, trener naszej Stali Stalowa Wola? Zapraszamy na nasz materiał wideo:
STALÓWKA tv. Trener Stali przed meczem z Elaną Toruń.

????????????Trener Szymon Szydełko opowiada o przygotowaniach do meczu z Elaną oraz prosi kibiców o wsparcie.????????⏰ Początek meczu Elana-Stal, sobota godz.14

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Freitag, 18. Oktober 2019

Nasi piłkarze po ostatniej porażce w Polkowicach liczą teraz, że z Torunia uda im się przywieść przynajmniej punkt. – Mamy tę rundę bardzo ciężką ze względu na te wyjazdy i musimy zbierać punkty – najwięcej ile się tylko da. Czy to remis, czy trzy punkty – musimy je łapać, bo potem będzie nam łatwiej w tych spotkaniach u siebie – powiedział nam Filip Wójcik.

Mecz Elana Toruń – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 19 października. Początek spotkania w Toruniu o godzinie 14:00. Spotkanie poprowadzi Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.