obecnie
2° C
jutro
3° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Siłownia Stalowa Wola.
  8954 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6753 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2327 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Najlpeszy odkurzacz pionowy
  169 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5707 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  207 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Toalety przenośne
  283 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Przygotowałeś świetną ofertę? To mało!

24 października 2019 14:59, autor: Geno

Przygotowałeś świetną ofertę? To mało! Zdobądź wysokie miejsce w Google i zadbaj o jej promocję! 


Aktywność konkurencji niejednokrotnie zmusza nas do wytężonej pracy i radykalnych posunięć. Możemy wnikliwie przeanalizować wszystkie potrzeby potencjalnego odbiorcy i wyjść im naprzeciw, a w dodatku obniżyć ceny do poziomu zbliżającego się do granicy opłacalności. Jakże zdumiewającą będzie następnie sytuacja, gdy klientów nadal skutecznie podbierają nam rywale o znacznie mniej atrakcyjnych ofertach. Tymczasem, często nie ma w tym nic dziwnego. 


Internauta chce znajdować wszystko natychmiast! Pozwól mu na to


Choć od momentu, gdy dostęp do internetu stał się masowym zmieniło się bardzo wiele, od jego szybkości po wykorzystywane przez nas urządzenia, nasze przyzwyczajenia i sposób w jaki z niego korzystamy pozostały w dużej mierze ten same. Przez te wszystkie lata trwały pozostał fakt ogromnej przepaści pomiędzy popularnością kilku pierwszych pozycji na liście wyników Google, a pozostałymi. Pojawiły się nowe proporcje ekranów i inne uwarunkowania, w rezultacie czego pole najskuteczniej przykuwające uwagę internautów niekoniecznie ma już postać tzw. złotego trójkąta. Tak czy inaczej jednak, naczelna zasada promocji w wyszukiwarce pozostała ta sama: kto pierwszy, ten lepszy! pozycjonowanie stron w Google i zostaw konkurentów w tyle!

Tylko część użytkowników sieci otwiera więcej niż jeden wynik – najczęściej, gdy ten okazał się niesatysfakcjonujący. Przyzwyczajeni do wygody, jaką daje nam dostęp do niej, nie mamy ochoty poświęcać na wyszukiwanie czegokolwiek więcej czasu niż jest to konieczne. Gdy więc nasza witryna pojawia się w dole strony, możemy liczyć na bardzo szczupłe grono najbardziej cierpliwych  osób, zaś konieczność zajrzenia na następną widzi jeszcze mniejsza ich liczba. Wówczas możemy do woli obniżać ceny i stawać na głowie, aby sprostać oczekiwaniom rynku, a sprzedaż podniesie się tylko nieznacznie. Nie pozwól na to!


Pozycjonowanie stron w Google pozwoli Ci sprostać rywalom


Z podjęciem współpracy z profesjonalną agencją SEM nie warto zwlekać. Nawet jeśli optymalizacja strony i inne niezbędne na początku prace zostaną wykonane szybko, to tak czy inaczej wyszukiwarka będzie potrzebowała nieco czasu, by docenić rosnącą wartość naszej strony. Zaangażowanie dobrych specjalistów pozwala ten proces w pewnym zakresie przyspieszyć, jednak skutecznej metody na błyskawiczną wspinaczkę na samą gorę nie ma. 

Więcej – jak przypominają specjaliści z agencji INSEO, tempo zdobywania kolejnych pozycji zmaleje wraz ze zbliżaniem się do szczytu. To oczywiste – obecność na nim gwarantuje wielką popularność i znakomity zysk, toteż toczy się o nią najbardziej zaciekła walka. Stań do niej! Cierpliwość zostanie tutaj wynagrodzona z dużą nawiązką – kilka kolejnych wyników od początku listy notuje wielokrotnie mniejsze popularności od poprzednich. 

Co dalej? Zdobywszy upragnione czołowe miejsce oczywiście nie warto zasypiać gruszek w popiele – rywale tylko czekają na to, by móc zepchnąć nas w dół. Stała współpraca z agencją SEM pozwala ponadto nie martwić się zmianami algorytmów Google czy błędami technicznymi. Nie zwlekaj zatem!

/Artykuł partnerski


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.