obecnie
3° C
jutro
1° C
djkubus
Czy obawiasz się wirusa z Wuhan na podkarpaciu?


Ostatnio na forum

 • Jest tu kto? Muszę Cię o c...
  19 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy marzy Ci się bajeczna ...
  2978 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Przeciwnicy Przepuszczania...
  5995 wyświetleń
  12 odpowiedzi
 • Czy tylko Ja nie lubię świąt?
  619 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  5336 wyświetleń
  6 odpowiedzi
 • maybelline podkład hd
  4901 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Huawei p30, warto ?
  2792 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Totolotek Puchar Polski: GKS Katowice na drodze Stali

29 października 2019 23:09, autor: stal1938.pl

W spotkaniu 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski nasi piłkarze zmierzą się z GKS-em Katowice. Mecz już w najbliższą środę o godzinie 13:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale.

Pomiędzy spotkaniami w rozgrywkach II-ligi nasi zawodnicy przystąpią do zmagań w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski. „Stalówka” wcześniej wyeliminowała Chemika Police pokonując tę drużynę 4:0. Teraz naszym rywalem będzie rywalizujący w tej samej klasie rozgrywkowej co Stal GKS Katowice.

Katowiczanie jeszcze w poprzednim sezonie występowali klasę rozgrywkową wyżej. Teraz o punkty rywalizują w II lidze. Po 15. kolejkach GKS ma na swoim koncie 30 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W swojej historii katowiczanie trzykrotnie triumfowali w rozgrywkach Pucharu Polski. Co ciekawe, z GKS-em zmierzymy się również w 16. kolejce II-ligowych rozgrywek. Spotkanie odbędzie się 2 listopada o godzinie 17:00 w Katowicach.

W swoim ostatnim meczu „Stalówka” przegrała 0:1 z Widzewem Łódź. GKS pokonał natomiast 2:1 Pogoń Siedlce. – Po przegranym meczu zawsze się chce jak najszybciej zagrać kolejny. Wszyscy się raczej chyba cieszą, że kolejne spotkanie mamy w środę – mówił nam niedawno pomocnik zielono-czarnych, Michał Płonka.

Chcemy te dwa mecze wygrać. Nie patrzymy, czy to jest Puchar Polski, czy to jest liga. Gra się po to, żeby każdy mecz wygrać. Tak będziemy podchodzić do tych spotkań – dodał Piotr Witasik nawiązując do dwóch najbliższych potyczek z drużyną z Katowic.

Środowe spotkanie w Boguchwale poprowadzi Robert Marciniak (Kraków). Początek meczu o godzinie 13:00. Przypomnijmy, że trofeum broni Lechia Gdańsk, która w finale poprzedniej edycji pokonała 1:0 – po golu Artura Sobiecha – Jagiellonię Białystok.

Komentarze czytelników (2)