obecnie
11° C
jutro
14° C
djkubus
Czy w święto Wszystkich Świętych odwiedzisz groby swoich bliskich?


Ostatnio na forum

 • Pracownia Tortów Artystycz...
  4118 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Windows 7 czy 8. Proszę o ...
  7190 wyświetleń
  14 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  6874 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Pieski
  737 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Warsztat samochodowy
  6125 wyświetleń
  4 odpowiedzi
 • Październik jak grudzień
  423 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Do jakiego komisu w okolic...
  5737 wyświetleń
  8 odpowiedzi
Przejdź do forum

Totolotek Puchar Polski: GKS Katowice na drodze Stali

29 października 2019 23:09, autor: stal1938.pl

W spotkaniu 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski nasi piłkarze zmierzą się z GKS-em Katowice. Mecz już w najbliższą środę o godzinie 13:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale.

Pomiędzy spotkaniami w rozgrywkach II-ligi nasi zawodnicy przystąpią do zmagań w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski. „Stalówka” wcześniej wyeliminowała Chemika Police pokonując tę drużynę 4:0. Teraz naszym rywalem będzie rywalizujący w tej samej klasie rozgrywkowej co Stal GKS Katowice.

Katowiczanie jeszcze w poprzednim sezonie występowali klasę rozgrywkową wyżej. Teraz o punkty rywalizują w II lidze. Po 15. kolejkach GKS ma na swoim koncie 30 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W swojej historii katowiczanie trzykrotnie triumfowali w rozgrywkach Pucharu Polski. Co ciekawe, z GKS-em zmierzymy się również w 16. kolejce II-ligowych rozgrywek. Spotkanie odbędzie się 2 listopada o godzinie 17:00 w Katowicach.

W swoim ostatnim meczu „Stalówka” przegrała 0:1 z Widzewem Łódź. GKS pokonał natomiast 2:1 Pogoń Siedlce. – Po przegranym meczu zawsze się chce jak najszybciej zagrać kolejny. Wszyscy się raczej chyba cieszą, że kolejne spotkanie mamy w środę – mówił nam niedawno pomocnik zielono-czarnych, Michał Płonka.

Chcemy te dwa mecze wygrać. Nie patrzymy, czy to jest Puchar Polski, czy to jest liga. Gra się po to, żeby każdy mecz wygrać. Tak będziemy podchodzić do tych spotkań – dodał Piotr Witasik nawiązując do dwóch najbliższych potyczek z drużyną z Katowic.

Środowe spotkanie w Boguchwale poprowadzi Robert Marciniak (Kraków). Początek meczu o godzinie 13:00. Przypomnijmy, że trofeum broni Lechia Gdańsk, która w finale poprzedniej edycji pokonała 1:0 – po golu Artura Sobiecha – Jagiellonię Białystok.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.