• Polecane szkolenia z projekto…
    590 wyświetleń

Porażka w Katowicach

2 listopada 2019 23:54, autor: stal1938.pl

W 16. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola zmierzyła się z GKS-em Katowice. To spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych. GKS wygrał 2:1.

GKS prowadzenie w tym meczu objął w 48. minucie, kiedy to naszego bramkarza pokonał Dawid Rogalski. W końcówce potyczki katowiczanie strzelili drugiego gola, który tym razem był autorstwa Kacpra Michalskiego. Dla Stali bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry strzelił Robert Dadok .

„Stalówka” w kolejnym meczu zmierzy się z Pogonią Siedlce.

GKS Katowice – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:0)

1:0 – Dawid Rogalski 48′

2:0 – Kacper Michalski 90+3

2:1 – Robert Dadok 90 +5′

Składy:

GKS Katowice: Bartosz Mrozek – Kacper Michalski, Arkadiusz Jędrych, Radek Dejmek, Grzegorz Rogala – Szymon Kiebzak (83′ Łukasz Wroński), Michał Gałecki, Maciej Stefanowicz, Adrian Błąd (81′ Marcin Urynowicz), Arkadiusz Woźniak (90 +4′ Kacper Tabiś)- Dawid Rogalski (70′ Daniel Rumin).

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski – Adam Waszkiewicz (73′ Rafał Michalik), Krzysztof Kiercz, Bartosz Sobotka, Szymon Jarosz, Piotr Witasik – Piotr Mroziński (66′ Przemysław Stelmach), Michał Płonka, Szymon Jopek (66′ Łukasz Pietras), Robert Dadok – Michał Fidziukiewicz (65′ Bartłomiej Ciepiela).

Żółte kartki: Daniel Rumin, Marcin Urynowicz – Szymon Jarosz, Adam Waszkiewicz, Bartłomiej Ciepiela, Łukasz Pietras.

Sędzia: Albert Różycki (Łódź).