590 wyświetleń
Przejdź do forum

Znicz rywalem „Stalówki”

23 listopada 2019 00:43, autor: stal1938.pl

Przed naszym zespołem kolejne spotkanie w II-ligowych rozgrywkach. W sobotę 23 listopada zielono-czarni zmierzą się ze Zniczem Pruszków. Czekamy na zwycięstwo naszych piłkarzy.

W ostatniej kolejce nasza „Stalówka” przegrała 2:3 z Resovią Rzeszów. Teraz, w 18. serii gier, przyjdzie nam się zmierzyć ze Zniczem Pruszków. To dobra okazja na rewanż za porażkę z drugiej kolejki.

3 sierpnia w Pruszkowie zielono-czarni przegrali bowiem ze Zniczem 1:4. To Stal pierwsza strzeliła gola w tym meczu – zdobył go Piotr Mroziński – i po pierwszej połowie prowadziła 1:0. Zawodnicy Znicza po przerwie czterokrotnie pokonali jednak naszego bramkarza i do Stalowej Woli wracaliśmy bez punktów.

Znicz Pruszków w tabeli II ligi aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce. Piłkarze z Pruszkowa zdobyli 24 punkty. Na wyjeździe Znicz cztery mecze wygrał, dwa zremisował, a w trzech poniósł porażkę. Nasza „Stalówka” w tabeli jest piętnasta i ma 16 „oczek”.

Zielono-czarni w sobotnim spotkaniu walczyć będą o to, aby zmniejszyć stratę do drużyn, które znajdują się nad strefą spadkową, a także o to, aby zrewanżować się drużynie z Pruszkowa za porażkę w sierpniowym spotkaniu. Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni wywalczą trzy punkty.

Mecz Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków zostanie rozegrany na stadionie Izo Arena w Boguchwale w sobotę, 23 listopada. Początek spotkania o godzinie 13:00.