obecnie
5° C
jutro
2° C
djkubus
Czy uważasz, że w Stalowej Woli jest problem smogu?


Ostatnio na forum

 • Amoxicillin Usual Dose Mat...
  6 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Którą pizzerie polecacie w...
  6834 wyświetleń
  11 odpowiedzi
 • Cialis Et Ordonnance Kelastest
  9 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Jaką sieć i jaki telefon p...
  8088 wyświetleń
  10 odpowiedzi
 • Rehabilitant niemowląt kog...
  4507 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Robot do mycia okien
  2357 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Targ Staroci na Rozwadowsk...
  4928 wyświetleń
  5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Robert Dadok odchodzi ze Stali Stalowa Wola

10 stycznia 2020 20:12, autor: stal1938.pl
Robert Dadok nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Pomocnik przechodzi do występującej w Fortuna I lidze Stali Mielec.

 

Robert Dadok w Stali Stalowa Wola występował przez 1,5 zespołu. Do „Stalówki” dołączył latem latem 2018 roku. W pierwszym sezonie w zielono-czarnych barwach zagrał w 32 spotkaniach w II lidze oraz jednym pucharowym. Strzelił sześć goli.

W sezonie 2019/2020 Robert był kluczowym zawodnikiem zielono-czarnych. Zagrał w 20 spotkaniach w II lidze oraz trzech meczach w Totolotek Pucharze Polski. Strzelił siedem goli. Bezsprzecznie należał do jednych z najlepszych zawodników w II lidze.

W sumie Robert dla „Stalówki” rozegrał 56 meczów, w których strzelił trzynaście goli. Na swoim koncie zanotował także wiele asyst.

Roberta Dadoka udało się zatrzymać latem 2018 roku dzięki klauzuli. którą teraz niestety zrealizowała Stal Mielec. Dziękujemy byłemu już naszemu zawodnikowi za grę w Stali i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej. Mimo zaistniałej sytuacji cieszymy się ,że Robert wypromował się u nas. Przykład Roberta Dadoka a wcześniej Łukasza Sekulskiego czy też Michała Trąbki pokazują,że Stal Stalowa Wola jest dobrym miejscem do rozwoju.

 

 

Wiosną Roberta nie zobaczymy już w barwach Stali Stalowa Wola. 23-letni pozostaje jednak na Podkarpaciu i przechodzi do drużyny z czołówki Fortuna I ligi, Stali Mielec.

 

 

 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.