obecnie
7° C
jutro
18° C

Lądowisko na terenie szpitala w Stalowej Woli?

Marcinkowski 14 lipca 2016 07:16 6 odpowiedzi 5474 wyświetleń

Napisz odpowiedź
14-07-2016, 07:16
Od kilkunastu lat sprawa ta wałkowana jest w starostwue powiatowym i urzędzie miasta. Urzedasy starają się dojść do kompromisu. Miejmy nadzieję, że zostanie znaleziony kompromis. Interesują mnie wszystkie opinie na temat lądowiska. Proszę o rzeczowe wypowiedzi na temat.
Cytuj post
14-07-2016, 07:42
Marcinkowski napisał:
Od kilkunastu lat sprawa ta wałkowana jest w starostwue powiatowym i urzędzie miasta. Urzedasy starają się dojść do kompromisu. Miejmy nadzieję, że zostanie znaleziony kompromis. Interesują mnie wszystkie opinie na temat lądowiska. Proszę o rzeczowe wypowiedzi na temat.

Świadczonych usług w tym szpitalu to nawet lądowisko nie poprawi. Syf, brud, kiła i mogiła, na niektórych oddziałach czas zatrzymał się w poprzedniej epoce. Folwark pazernych konowałów bogacących się na naszym zdrowiu. W ramach obywatelskiej równości konstytucyjnej już dawno powinno być zlikwidowane to siedlisko łapówkarstwa. To wstyd żebym musiała szukać pomocy po rzeszowskich czy lubelskich szpitalach.
Cytuj post
14-07-2016, 15:38
Spróbujcie szukać pomocy u stalowowolskich lekarzy w godzinach popołudniowych i na NFZ. Zdziwicie się! Prywatnie przeważnie przyjmują i to z wielką łaską. Ostatnio korzystałam z takiej pomocy, za konsultację 3y minutową, zawołał 80 złoty, dałam 100 złoty, sierota nie miał wydać wiec wziął stówę. Nawet chuj, dziękuję nie powiedział za dwadzieścia złotych. Temu szpitalowi niepotrzebne jest lądowisko, tylko lekarze uczciwi i tacy co nie biorą w łapę!!
Cytuj post
14-07-2016, 16:38
Na dachu szpitala powiatowego niech założą gniazda bociany a nie lądowisko wam sie marzy. Pomnik błogosławionego Jarosława Kaczyńskiego jest potrzebny.
Cytuj post
15-07-2016, 07:17
Zamiast budować ,nikomu niepotrzebny ,SKATEPARK ,lepiej wybudować lądowisko dla śmigłowców w okolicy powiatowego szpitala.
Cytuj post
15-07-2016, 08:01
W sobotę, 6 października 2018 roku śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował na lądowisku Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli przy ulicy Stanisława Staszica. No oglądam, oglądam i napatrzeć się nie mogę! Będę wnukowi opowiadał o tym! Pierwszy raz wylądował śmigłowiec, i już impreza z tego powodu. To co w innych krajach jest normalnością tu urasta do rangi wydarzenia!
Cytuj post
07-10-2018, 23:40
Maskara, jest obok plac na lądowisko, a tu taka bajka za kilka milionów:):):) Wow, Ale sensacja! Sensacja, że szczęka opada! Wylądował, zabrał ze szpitala w Stalowej Woli, pacjenta w ciężkim stanie, i poleciał z nim do Rzeszowa. To jest chore jak cała służba zdrowia w Stalowej Woli. Cały ten pokaz był dla zdjęć, lansu starosty i dyrektora szpitala.
Cytuj post

Szybka odpowiedź